Anasayfa / Magazin / Zerrin Özer evinde kaza geçirince hastaneye kaldırıldı

Zerrin Özer evinde kaza geçirince hastaneye kaldırıldı


Zerrin Özer’den kötü haber! 6 ay önce geçirdiği ameliyat sonrası tekerlekli sandalyeye mahkum olan Zerrin Özer evinde dengesini kaybedip düştü.

haber detay h5864768466344365
Hastaneye kaldırılan Zerrin Özer’in tedavisi devam ediyor.

Geçirdiği ameliyat sonrası tekerlekli sandalyeye mahkum olan Zerrrin Özer evinde dengesini kaybedip düşünce apar topar hastaneye kaldırıldı.

6 ay önce bel ağrısı şikayeti ile ameliyat masasına yatan ve komplikasyon nedeniyle tekerlekli sandalyeye mahkum olan Zerrin Özer evinde dengesini kaybedip düştü.

Üç bel fıtığı ameliyatı geçiren, dördüncüsü riskli bulunan Zerrin Özer için nasıl bir tedavi izleneceği henüz belli değil.

Evinde geçirdiği talihiz kaza sonrası hastaneye kaldırılan Zerrin Özeri’in TRT Müzik’teki “Zerrin Söylüyor” programının dün akşam yapılması gereken canlı yayını da iptal edildi.

Zerrin Özer geçtiğimiz günlerde TRT Müzik’teki “Zerrin Söylüyor” programında ayağa kalkarak hayranlarını sevindirmişti.

“Yaşama sevincim kalmadı” demişti

TRT ekranlarında sunuculuğunu yaptığı programa tekerlekli sandalye ile çıkan ünlü sanatçı, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamada “Aylardır uyku uyuyamıyorum. Artık yaşama sevincim kalmadı” diyerek gazetecilere dert yanmıştı.kaynak acunnSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top