Anasayfa / Magazin / Zehra’nın Panik Anları!

Zehra’nın Panik Anları!


Zehra Çilingiroğlu, objektiflere erkek arkadaşı ile yakalanınca ne yapacağını şaşırdı. Zehra, bir anda panikledi, ‘sadece arkadaşız’ dediği erkek arkadaşı ise Zehra’yım dımdızlak ortada bıraktı.

annem gormesin kaç kaç

Bu duruma sinirlenen Zehra, arkadaşını yanına çağırdı. Arkadaşı Zehra’nın omzuna el atınca bu sefer Zehra öfkeden deliye döndü.

Küçük Zehra büyüdü sevgilisiyle yakalnma olaylarına girdi. Zehra Çilingiroğlu alışveriş yaparken erkek arkadaşı ile görüntülendi. Daha öncede çoğu kez erkek arkadaşlarıyla görüntülenen Zehra bir anda panik oldu. Yanındaki arkadaşını ilk önce yanından uzaklaştıran genç kız, ardından geri çağırdı. Objektifleri görünce büyük şaşkınlık yaşayan Çilingiroğlu ‘sadece arkadaşız’ dedi. DAha önce annesi Hülya Avşar’dan azar yiyen Zehra’nın neden paniklediğini tahmin etmek zor değil. Aneesi Hülya Avşar bu kaçamağa nasıl tepki gösterecek?

PANİK YAPTI

Çilingiroğlu’nun uyarısıyla geri gelen arkadaşı gülmeye başlarken Zehra gazetecilere “Çok yakın arkadaşım” açıklamasını yaptı. Erkek arkadaşının elini omzuna atmaya çalışmasıyla bu sefer de panikleyen taraf Zehra oldu. Zehra arkadaşının elini ittikten sonra bu hareketi yüzünden suratını asıp dakikalarca arkadaşıyla konuşmadı. kaynak: gazetebailkesirSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top