Anasayfa / Magazin / Yüzü gülecek sonunda.. Evleniyor…

Yüzü gülecek sonunda.. Evleniyor…


Ağla ağla nereye kadar nihayet gülüyor..

Mahidevran karakteri ile yüzü bir türlü gülmeyen Nur Fettahoğlu ikinci kez evleniyor. Bir süredir birlikte olduğu sevgilisi ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Muhteşem Yüzyıl bahtsız cariyesi gerçek hayatta mutluluğa adım atmaya hazırlanıyor. Nur Fettahoğlu ikinci evlilik için bugün imza atacak.

haber detay 21971186

Aşkı Memnu dizisiyle gönlümüze taht kuran Nur Fettahoğlu ikinci evliliği için imza atmaya hazırlanıyor. Muhteşem Yüzyıl’da mutlu olamayan Nur Fettahoğlu ilk evliliğini borsacı Murat Aysan ile yapmış ve iki yıl sonra evliliğine nokta koymuştu.

Nur Fettahoğlu bir dönem de Kurtlar Vadisi Pusu’nun Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz ile aşk yaşamış ve bu aşkta kısa sürmüştü.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman’ın eşlerinden Mahidevran Sultan’ı canlandıran Nur Fettahoğlu evleniyor. Ünlü oyuncu, bir süredir birlikte olduğu D.ream adlı şirketin CEO’su Levent Veziroğlu’ndan geçtiğimiz aylarda evlilik teklifi almıştı. Teklife ‘Evet’ diyen oyuncu, bugün Veziroğlu’yla nikâh masasına oturacak. Nikâh, Veziroğlu’nun evinde kıyılacak. Nur Fettahoğlu, ilk evliliğini borsacı Murat Aysan’la yapmış, çift iki yıl önce anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Asiye Nur Fettahoğlu, (d. 12 Kasım 1980) Türk oyuncu ve eski spiker. Özellikle Aşk-ı Memnu adlı dizideki Peyker rolüyle ünlenmiş, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakteriyle hayran kitlesini arttırmıştır.

Nur Fettahoğlu 12 Kasım 1980’de Sinan ve Fatma Fettahoğlu’nun beş çocuğundan biri olarak Duisburg, Almanya’da doğdu.
Sırasıyla Beşiktaş Lisesi ve Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun olan Nur, çeşitli bankalarda görev aldıktan sonra, Sky Türk’te borsa spikerliği yapmaya başladı. Nur, oyunculuğa Benden Baba Olmaz ile başladı, ardından Gönül Salıncağı’nda rol aldı ve Aşk-ı Memnu’daki Peyker rolüyle de yıldızı parladı. Ayrıca Atasay, Luna, Dove gibi firmaların reklam filmlerinde oynamıştır. Kurtlar Vadisi Filistin filminde Necati Şaşmaz’la başrolü paylaştı. Şu sıralar ise Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Mahidevran Sultan’ı canlandırmaktadır. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top