Anasayfa / Magazin / Yıllar Sonra Gelen Şok İddia!

Yıllar Sonra Gelen Şok İddia!


Senem Kuyucuoğlu, katıldığı bir TV programında maddeye nasıl başladığını anlattı. Vefat eden Defne Joy Foster’ın hakkında ise şok iddiada bulundu.

yillar sonra sok iddia

Bir dönemin mankenler kraliçesi olan Senem Kuyucuoğlu, kokain partilerinde çekilen görüntüleriyle Türkiye gündemine yerleşti. Ailesindeki sorunlardan kaçmak için 14 yaşında güzellik yarışmasına katılıp renkli dünyaya adım atan 24 yaşındaki Senem’in itirafları ise ibretlikti. İşte onlar:

HERKES BİLDİKLERİNİ ANLATSIN
17 yaşında ilaç içerek intihara kalkıştım. Bu halk için hiçbir zaman iyi bir örnek olamadım. Hastaneye gittiğimde de yanımda ailem değil Şenay Akay vardı. Bana ilk uyuşturucuyu Tolga Karel verdi. O gece çok sarhoştum. Tolga “İçer misin, sana iyi gelecek” diye sordu. Ve ilk kez uyuşturucu kullandım. Tolga’nın adını veriyorsam yalnızca çocuğu için veriyorum. İstiyorum ki oğlu rahat ve huzurlu büyüsün.
UYUŞTURUCUDAN ÖLDÜĞÜNÜ DÜŞÜNÜYORUM
Defne Joy Foster’ın öldüğünü duyunca inanamadım. Defne astım hastasıydı. Kimse onun ölümüyle ilgili bildiğini anlatmıyor. Bu kız bu yaşta öldüyse bunun altında uyuşturucu olduğunu düşünüyorum. Olayla ilgili herkesin tekrar ifadesi alınsın. Onun yerinde ben de olabilirdim. Defne’nin ölümü havada kaldı. Çocuğu ise şu anda annesiz. Ben çocukluğumda yaşadıklarım sebebiyle bu hale geldim. Defne her gece rüyalarıma giriyor.kaynak:turkiyegazetesiSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top