Anasayfa / Magazin / Yılın Bomba Aşkı!

Yılın Bomba Aşkı!


Yılın aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü.Güzel sunucu Burcu Esmersoy ve yıldız futbolcu Arda Turan’ın aşk dedikoduları sosyal medyayı salladı.Arda Turan sürpriz aşkla gündeme bomba gibi oturdu.

yilin bomba aski

Milli futbolcu Arda Turan yine gündemde çok konuşulacak sürrpiz bir aşka yelken açtı.Milli futbolcu güzel oyuncu Sinem Kobal ile şok ayrılık sonrası boş durmadı.Milli yıldız çok sürpriz aşklara yelken açtı.Arda Turan sürpriz aşk dedikodularıyla gündeme bomba gibi düştü.

Arda Turan güzel sunucu Burcu Esmersoy ile sürpriz bir aşka yelken açtı.Milli futbolcu Burcu Esmersoy ile bir davette çok fena bir şekilde yakalanmıştı.İki Ünlü isim çok samimi bir şekilde objektiflere takılmıştı.Milli futbolcunun sürpriz bir üçgeni içinde olduğu bilgisi verildi.Arda Turan çapkınlıkta sınır tanımıyor.Milli futbolcu aşk trafiğinde çok hızlı.Arda Turan’in aşk trafiğiyle ilgili son gelişmeleri Habertürk yazarı Esin Övet kaleme aldı.

21386

Övent, bugün tarihli yazısında, “Burcu Esmersoy ile adı anılan Arda Turan hakkında sürekli birileri bir şey konuşuyor.Dün yazdım. Bir aydır Burcu Esmersoy ile Arda Turan ile birlikte diyenlerin yanı sıra bir de başka isimler telaffuz ediliyor. Ben şimdi bunları söyleyeceğim. Malum hepsi yalanlayacak. Varsın yalanlasınlar bizim işimiz olmazsa olmazı yalanlanmak” değerlendirmesinde bulundu. kaynak: siirtajansSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top