Anasayfa / Magazin / Yıldız Tilbe Zehirlendi!

Yıldız Tilbe Zehirlendi!


Yıldız Tilbe zehirlendi. Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, Twitter hesabından pekmezsen zehirlendiğini açıkladı. Köylülerden satın aldığı pekmezi suya karıştırıp içtikten sonra fenalaştı…

yildiz tilbe zehirlendi

Köylülerden satın aldığı pekmezi suya karıştırıp içtikten sonra fenalaştığını Twitter’da anlatan Tilbe, “Bugün az daha dünya değiştiriyordum. Pekmez yedim, fenalaştım. Pekmez zehirler mi? Anlamadım” yazdı.

Bir takipçisi suyla karışırsa enzimlerin aktif hale gelmesi nedeniyle pekmezin bozulacağını yazınca Tilbe, “Evet suya karıştırıp içtim” cevabını verdi.

YILDIZ TİLBE:
Yıldız Tilbe 16 Temmuz 1966 Tarihinde İzmir’de doğdu. Özellikle Doğu Anadolu Bölgesi tınılarını kullandığı içli şarkılarıyla Türkiye’nin en başarılı şarkıcılarından biri olmuştur. 1991’de bir gece kulübünde çalışırken Sezen Aksu ile tanışması kariyeri için bir dönüm noktası oluşturmuştur.

Bir dönem boyunca yardımcı ses sanatçısı olarak çalışmış ve pek çok diğer sanatçı ile işbirliği içinde projeler gerçekleştirmiştir. 1994’de piyasaya sürülen Delikanlım albümü ile başarıyı yakalamış ve bu albümü pek çok diğer sükse izlemiştir.

Diskografisi

Delikanlım, 1994
Dillere Destan, 1995
Aşkperest, 1996
Salla Gitsin Dertlerini, 1998
Gülüm, 2001
Haberi Olsun, 2002
Yürü Anca Gidersin, 2003
Yıldız’dan Türküler, 2004
Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım, 2004
Papatya Baharı, 2005
Tanıdım Seni (maxi single), 2006
Güzel, 2008

kaynak:milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top