Anasayfa / Magazin / Yılbaşı Kazancı Dudak Uçurtuyor !

Yılbaşı Kazancı Dudak Uçurtuyor !


Tarkan’ın yılbaşı gecesinde kazanacağı para dudak uçurtadan cinsten.

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de sahne alacak olan Megastar, tam 1 milyon dolar alacak. Dünya starı haline gelen Tarkan, yılbaşında Azerbaycan’ın Bakü ilinde sahne alacak. Tarkan’a 1 milyon dolar ödenecek. Yılbaşında en çok kazanan ünlü Tarkan olacak. Ünlülerin yılbaşı gecesinde nerede sahne alacağı merak konusuydu. En çok merak edilen ise Tarkan oldu. Tarkan alacağı ücretle, bir ilke imza attı.

TARKAN AZERBAYCAN’DA SAHNE ALACAK

Ünlü şarkıcı Tarkan Azerbaycan’ın Bakü ilinde sahne alacak. Tarkan’a Kıbrıs’tan 250 bin dolarlık teklif gelmişti. Bu parayı az bulan Tarkan, teklifi geri çevirdi. Tarkan, 1 milyon liraya Bakü’de sahneye çıkacak. Tarkan Azerbaycan’da 10 bin kişiye konser verecek. Dünya starı olan Tarkan, ailesiyle birlikte yılbaşında Azerbaycan’da olacak.

YILBAŞINDA HANGİ ÜNLÜ NEREDE OLACAK?

Ünlülerin yılbaşında nerede sahne alacağı merak ediliyordu. En çok merak edilen isim Tarkan, yılbaşı gecesi için anlaşmayı sağladı. Tarkan, yılbaşında şarkılarını 10 bin kişiye söyleyecek. Tarkan’a Kıbrıs Cratos Otel’den 250 bin dolarlık teklif gelmişti. Tarkan teklifi az bulup kabul etmedi. Tarkan yılbaşı gecesi Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de sahneye çıkacak.

SERDAR ORTAÇ KIBRIS’TA OLACAK

Tarkan’ın teklifi geri çevirmesi üzerine, Kıbrıs Cratos Otel, yılbaşı gecesi için Serdar Ortaç ile anlaştı. Serdar Ortaç, yılbaşında 100 bin dolar karşılığında Kıbrıs’ta sahne alacak. Bülent Ersoy da yılbaşında Kıbrıs’ta olacak. Bülent Ersoy, Kıbrıs The Savoy Ottoman Palace’de sahne alacak. kaynak internethavadisSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top