Anasayfa / Magazin / Yetenek Sizsiniz’i Kaybetti Ama…

Yetenek Sizsiniz’i Kaybetti Ama…


Yetenek Sizsiniz yarışmasının finali muhteşem bir canlı yayınla gerçekleştirildi.

Herkesin nefesini tutarak izlediği iki gösteri sona kaldı. Kıvanç ve Burak ile emre arasında kıran kırana bir final yaşanırken ikinci olan Emre, Survivor’a gitmeye hak kazandı.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in jüri koltuğunda oturduğu ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ yarışma programının beşinci sezonu önceki akşam Star TV’de canlı yayınla sona erdi.

İlizyonist Kıvanç ve Burak ikilisiyle, zekâ küpünü gözü kapalı yapan 16 yaşındaki Emre Erdin yarışmada son ikiye kaldı. Yarışmanın galibi seyircilerden gelen oylarla ilizyonist Burak ve Kıvanç olarak 250 bin TL’lik büyük ödülü kazanmış oldu.

Ödülü Survivor oldu

Yarışmadan ikinci ayrılmasına rağmen Ilıcalı, gözü kapalı zekâ küpünü yaptığı için Emre Erdin’e, “İkincilik ödülü yok ama temiz ve güzel durduğu için seni ‘Survivor’ yarışmasının yapılacağı Dominik Cumhuriyet’inde bir hafta ağırlamak istiyorum. Anneni, babanı ve istediğin kadar adam getirebilirsin. Tabii otobüs kaldırma” diyerek de espri yaptı. Birinci olan Kıvanç ve Burak, “İlk olarak 81 ili dolaşarak herkesle buluşmak istiyoruz. Dünya çapında bir ilizyon gösterisine hazırlanıyoruz” dedi.

kaynak:balikhesirhaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top