Anasayfa / Magazin / Yeşilçam’ın ‘Yaşlanmayan Kadını’ Bu Sefer Şaşırttı!

Yeşilçam’ın ‘Yaşlanmayan Kadını’ Bu Sefer Şaşırttı!


Usta oyuncu Nebahat Çehre, son dizisinde annesini canlandırdığı Tuba Büyüküstün’le ilgili “Tuba çok güzel bir kız ama bana oyunculuğunu sormayın” dedi.

tuba buyukustun 46556929

Türk sinemasının ‘yaşlanmayan kadın’ı Nebahat Çehre, artık sağlam, dominant ve dikkat çeken karakterler dışında oyunculuk yapmak istemediğini açıkladı. 100’ün üstünde film çeken ve bulunduğu setlerde huzurlu çalışmak istediğini anlatan Çehre, bir dergiye verdiği röportajda beraber rol aldığı gençleri değerlendirdi. Çehre annesini canlandırdığı Tuba Büyüküstün’le ilgili ise, “Tuba çok güzel bir kız ama bana oyunculuğunu sormayın. Tuba güzel bir kız. O kadar” yorumunu yaptı.

“MERYEM ÇOK İYİ”

nebahat cehre 163237BB

İşte Çehre’nin oyuncularla ilglili değerlendirmeleri: Kıvanç Tatlıtuğ çok başarılı ve düzgün bir çocuk, Beren Saat’i iyi yetişmiş, saygılı ve zarif bir oyuncu. ‘Meryem Uzerli, çok naturel ve sempatik bir kız. Ayrıca çok da iyi bir oyuncu. Özcan Deniz’i çok başarılı buluyorum. Yönetmenliğini de çok beğeniyorum. Her zaman böyle sıfırdan gelen çocukların çalışkanlıklarını takdir ederim. Naz Elmas’ı çok seviyorum ve ona çok kızıyorum. Naz, çok iyi yerlere gelebilecek ve Türk sinemasının çok ihtiyaç duyduğu farklı bir yüze sahip bir oyuncu dedi. Nebahat Çehre, “Kendinizden daha küçük bir adamla aşk yaşar mıydınız?” sorusuna ise, “Kendimden küçük birisiyle beraber olmam, kendimi genç bir erkeğin yanında çok komik bulurum diye düşünüyorum. Beraber olacağım kişiyle aynı yaşlarda olmam lazım. Yaşanmışlık ve sosyal hayatı paylaşmak şart” yanıtını verdi. kaynak haberturkSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top