Anasayfa / Magazin / Yeşilçam’ın Güzel Oyuncusu Harika Avcı Otel Adasında Eşi tarafından Şiddete Uğradı

Yeşilçam’ın Güzel Oyuncusu Harika Avcı Otel Adasında Eşi tarafından Şiddete Uğradı


yeşilçam’ın usta oyuncusu olan güzel oyuncu Harika Avcı otel odasında tabancayla yaralanmasının ardından gözaltına alınıp serbest bırakılan Yasin Kavak ile mahkemelik oldu.Aralarında çıkan tartışmada Kavak kanepenin minderini Avcı’nın başına fırlattı. Aldığı darbe ile yere düşen Avcı, Kavak’ın ayrıca kendisine küfür ettiğini de öne sürdü. Kavak hakkında kasten yaralama ve hakaret suçlarından İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde 2 yıl 3 aydan 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı.

haber detay h512505288538_2

yeşilçam’ın usta oyuncusu olan güzel oyuncu Harika Avcı otel odasında tabancayla yaralanmasının ardından gözaltına alınıp serbest bırakılan Yasin Kavak ile mahkemelik oldu.Aralarında çıkan tartışmada Kavak kanepenin minderini Avcı’nın başına fırlattı. Aldığı darbe ile yere düşen Avcı, Kavak’ın ayrıca kendisine küfür ettiğini de öne sürdü. Kavak hakkında kasten yaralama ve hakaret suçlarından İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde 2 yıl 3 aydan 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı.

Ünlü oyuncu Harika Avcı, otel odasında tabancayla yaralanmasının ardından gözaltına alınıp serbest bırakılan Yasin Kavak ile mahkemelik oldu. Avcı, “Yanlışlıkla kendimi vurdum” demesiyle kapanan soruşturmadan 1 ay sonra, sevgilisi olduğu öne sürülen Kavak’ı kanepe minderiyle kendisini yaraladığı iddiasıyla polise şikâyet etti. İddiasına göre boşanma davası açtığı eşinin evinden ayrılan Avcı, 7 Ağustos günü yeni taşındığı Ulus’taki evine Yasin Kavak ile birlikte gitti. Aralarında çıkan tartışmada Kavak kanepenin minderini Avcı’nın başına fırlattı. Aldığı darbe ile yere düşen Avcı, Kavak’ın ayrıca kendisine küfür ettiğini de öne sürdü. Yasin Kavak ise iddialar karşısında, “Evini taşımasına yardım ediyordum. Alkol alıyordu, kendine zarar vermesini istemedim. İftira atıyor, şikâyetçiyim” dedi. Savcılık soruşturma sonunda Kavak hakkında ‘kasten yaralama ve hakaret’ suçlarından İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde 2 yıl 3 aydan 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı.

haber detay h4646854554323

HARİKA AVCI KİMDİR?

Asıl adı Nermin Ocak olan Harika Avcı, 26 haziran 1965 yılında İzmir’de doğdu. Annesinin adı Sabriye Ocak’dır. İlk okulu bitirdikten sonra okumayı ortaokulda bırakır. 11 yaşında bir tütün fabrikasında işçi olarak annesi ile birlikte çalışmaya başlar. İzmirli Nermin Ocak’ın hikayesi tıpkı filmlerdeki gibidir.Nermin Ocak (Harika Avcı) bir gün annesiyle birlikte Kemeraltı Çarşısı’nda gezinmektedir. İzmir’in ünlü reklam şirketinin sahibi Ahmet Gül de tesadüfen oradan geçmektedir. Ahmet Bey, bu çok beğendiği genç kızın yolunu keser ve onun sekreteri olması için teklifte bulunur. Nermin fabrika işçiliğinden sekreterliğe terfi etmiştir. Kısa bir zaman sonra “gazinocu Nuri bey” gazinosunun reklam işleri için bir gün reklam ajansına telefon eder. Telefona çıkan sekreter Nermin’e, “Senin sesin ne kadar güzelmiş. Ajansa gelince tanışmak isterim,” der. Nuri Bey de, tıpkı arkadaşı Ahmet Bey gibi Nermin’e iş teklif etmekte hiç tereddüt etmez. Birkaç gün sonra Nermin, gazinocu Nuri’yle tanıştırılır. Bir hafta sonra ismi gazinonun neon ışıklı tabelasındadır. Adını Gönül Yazar, burnunu ve göğüslerini doktor Onur Erol, kilosunu Muzaffer Kuşhan, imajını ünlü fotoğrafçı Erol Atar değiştirir. Nermin artık ‘harika’ bir ‘avcı’ olmuştur.Bir çok sevgilisi olmuştur. Harika Avcı şöhret olduktan sonra yaptığı röportajlardan birinde birlikte olduğu ilk sevgilisinin Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıfında okuyan İranlı bir genç olduğunu söyler. Şöhret olduktan sonraki ilk sevgilisi ise Türk Sanat Müziği’nin ünlü sesi Ahmet Özhan olmuştur. Bundan sonra zengin erkekleri seçecek, sürekli sevgili değiştirecek, bazı kişilerin deyişiyle bulduğu milyarder sevgililerinin ‘iliğini sömürecektir’. Kendisi için yapılan bu benzetme, 5 Mart 1994 tarihli bir röportajında söyledikleriyle daha bir anlam kazanır. Şöyle demiştir Avcı: “Benim için boy pos önemli değil. Bana göre cüzdanı dolu olan erkek yakışıklıdır.”

Kuveytli trilyoner işadamı Bedii Cihanel, Harika Avcı‘nın basına yansıyan en zengin sevgililerinden ilki olarak kabul edilir.Aşk yaşadığı kişiler arasında Futbolcu Rıdvan Dilmen, Aydan Şener‘in eski eşi futbolcu Ayhan Akbin, Sezercik filmlerinden tanıdığımız Sezer İnanoğlu, fındık kralı Lokman Kondakçı, trilyoner işadamı Reha Süren, Nükhet Duru‘nun eski eşi işadamı Dikran Masis, müzisyen Onno Tunç, Fedon, işadamı Bedri Deren, Oyuncu Cem Özer, Cavit Çağlar‘ın oğlu Mustafa Çağlar gibi isimler de vardır.Sevgilisi, trilyoner işadamı Reha Süren tarafından Londra’ya lisan ve lady’lik okuluna gönderilir. Avcı bir ay İngiltere’ye diğer ay Amerika ya da Fransa’giderek bir lady gibi yaşar. Bir yıl süren bu aşktan geriye lady Harika Avcı kalır.Denizli’nin sayılı zenginlerinden işadamı Kadir Aksu ile 8 yıl birlikte olur. Emirgan’daki köşk de bu cömert sevgilinin bir hediyesidir.Harika Avcı bir dönem 1980li yılların Türk Sineması’na seksi yıldız olarak damgasını vurdu ve bir çok film çevirdi. Ayrıca şarkı söylediği yıllarda 16 albüm çıkardı ve prodüktörlüğünü,Neşe Karaböceğin ve Gülden Karaböceğin kocası olan 3 Kasım 2008’de vefat eden Atilla Alpsakarya yapmıştır.Harika Avcı, Kendisinden 20 yaş küçük menajeri ve bilgisayar yazılımcısı İbrahim Öztürk ile 14 Şubat 2009 da evlendi.
FİLMLERİ:
1998 – Ölümün El Yazısı
1995 – Gizli Aşk
1989 – Gönül Garip Bir Kuştur
1989 – Öyle Bir Kadın Ki
1989 – Sevgiler Düşlerde Kaldı
1987 – Alışırım
1987 – Kalbimdeki Düşman
1987 – Temas
1987 – Yasemin
1986 – Sıcak Yatak
1986 – Sevgi Çıkmazı
1986 – Acı Dünya
1985 – Ateş Dağlı
1985 – Vahşi Aşk
1978 – İyi Aile Çocuğu

Albümleri:
Alışırım

Aşkımız Bir Uçurum
Best Of
Canım Gibisin
Deliyim – Single
Hayalimdeki -1991
İşte Yine
Kolay Değil
Nazar Boncuğum
Oyna 2005
Remixes
Sen Delimisin
Sende Sevgi Yok
Sürünüyorum
Sürünüyorum Remixes
kaynak internetajansSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top