Anasayfa / Gündem / Yeni yüzüyle dünya evine girdi

Yeni yüzüyle dünya evine girdi


Türkiye’nin 5’inci yüz nakli yapılan 28 yaşındaki Recep Sert, tedavi gördüğü hastanede tanıştığı Esma Akyurt ile Bursa’nın İnegöl ilçesinde dünya evine girdi.

haber detay 26301324787

Türkiye’nin 5’inci yüz nakli yapılan 28 yaşındaki Recep Sert, tedavi gördüğü hastanede tanıştığı Esma Akyurt ile Bursa’nın İnegöl ilçesinde dünya evine girdi.

Recep Sert’in memleketi İnegöl’de düzenlenen düğün törenine ilçe protokolü ve çiftin yakınları katıldı. Genç çiftin nikahını İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş kıyarken, damadın nikah şahitliğini Kaymakam Ali Akça ile mobilyacı Erdal Recep Bayraktar, gelin Esma Akyurt’un nikah şahitliğini ise Belediye Başkan Yardımcısı Gülhan Şahin ile arkadaşı Gül Çekiç yaptı.

Nikahın kıyılmasının ardından evlilik cüzdanını Kaymakam Ali Akça, gelin Esma Sert’e vererek hayat boyu mutluluk diledi. Evlilik cüzdanını alan çift ilk dansını yaptı. Çiftin evliliğin ardından İnegöl’de yaşayacağı öğrenildi.

haber detay h11912

Nikah töreni öncesi soruları cevaplayan Sert, Esma Akyurt ile evlendiği için mutlu olduklarını belirterek, “Balayı için daha bir şey görüşmedik. Bundan sonra İnegöl’de yaşayacağız” ifadelerini kullandı. Esma Akyurt ise “Hayat arkadaşımla yolumu birleştiriyorum. Mutluyum” dedi.
haber detay h7489637352654
Temizlediği tüfeğin ateş alması sonucu yüzünden yaralanan Recep Sert geçtiğimiz yıl Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yüz nakli yapılmıştı.Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top