Anasayfa / Magazin / Yeni Tatar Ramazan Geliyor

Yeni Tatar Ramazan Geliyor


Merakla beklenen Tatar Ramazan, Nisan ayı içerisinde dizi severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

haber detay 64576838

Bir demircinin efsaneye dönüşmesini konu edinen Tatar Ramazan, yeni versiyonu ile televizyon dünyasında yerini alacak. Dizilerde eskiye dönüş giderek artıyor. Geçmişin sevilen senaryolarından biri olan Tatar Ramazan, yeniden seyirlerin karşına çıkacak. Bu kez Kadir İnanır’ın üstelendiği rol de Bülent İnal bulunuyor. Kadir İnanır, Tatar Ramazan ile devleşen bir aktör olmuştu. Bülent İnal da şimdi bu yeni canlandıracağı rol ile oyunculuk kariyerinde oldukça başarılı bir adım atacağa benziyor. Sevilen oyunculardan biri olan Bülent İnal, bu rolü canlandırıyor olmaktan oldukça mutlu.

Tatar Ramazan senaryo olarak alışılmışın dışında. Bu nedenle herkes tarafından beğeni kazanmıştı. Yine bu televizyon dünyasına aktarılan versiyonu ile kendisinden çok söz ettireceğe benziyor. Senaryoda ülkenin birçok hapishanesini dolaşan ve buralarda yaşanan illegal olaylara kafa tutan Tatar Ramazan’ın hikayesi anlatılıyor. Gittiği her yerde yanlış giden düzene karşı koyuyor olması, bir demirci ustasının efsane haline dönüşmesine neden oluyor.

Genel itibariyle işlenen konular Tatar Ramazan’ın bulunduğu hapishanelerde yaşanan olaylardır. Tam bir adalet yanlısı olan Tatar Ramazan, hiçbir zaman haksızlığa gelemez. Herkesin hakkını mert, cesur ve onurlu bir şekilde savunur. İnsanlara da bunu öğütler. Doğrunun karşısında hiç kimsenin duramayacağını bilen Tatar Ramazan, bütün mertliği ile yanlış giden düzene kafa tutar. Bir yandan adalet savaşı veren Tatar Ramazan, bir yandan da yüreğinde sevda ateşi taşır. Sevdalısı Süreyya için de birçok mücadeleye giren Tatar Ramazan, sadece bir demirci ustası iken, mertliği sayesinde efsane biri haline gelir. Kadir İnanır’ın başarıyla canlandırdığı bu role, Bülent İnal’ın da en az onun kadar yakışacağını düşünüyoruz. Dizi ATV ekranlarında Nisan ayı içerisinde yayına girecek. kaynak stargundem
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top