Anasayfa / Magazin / Yakışıklı Oyuncuya Hacker Şoku!

Yakışıklı Oyuncuya Hacker Şoku!


Yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın Twitter hesabı bilgisayar korsanlarınca hacklendi.

O sırada uçakta olan Engin Altan Düzyatan durumu sonradan fark etti. Engin Altan Düzyatan’ın Twitter hesabından paylaşılanlar herkesi şoke etti!……

Twitter’da, Engin Altan Düzyatan’ın profilinde yazılanlar herkesi şaşkına çevirdi. Sonradan anlaşıldı ki, Engin Altan Düzyatan’ın Twitter hesabı hacklenmiş.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN’A HACKER ŞOKU!

Sevgilisi Özge Özpirinçci’den ayrıldıktan sonra Neslişah Alkoçlar ile aşk yaşamaya başlayan Engin Altan Düzyatan’a büyük bir şok yaşatıldı.

Engin Altan Düzyatan’ın Twitter hesabını hackleyen hackerlar, Engin Altan Düzyatan’ın profiline önce “Aslışah Alkoçlar” sonra da “Neslişah Alkoçlar” diye yazdılar.

“UÇAKTAYDIM GÖRMEDİM”

Twitter hesabı hacklendiği sırada uçakta olan Engin Altan Düzyatan’ın hesabında yazılanlar herkesi şoke etti. Engin Altan Düzyatan uçaktan indikten sonra şu açıklamayı yaptı, “3 saat uçağa bindim, 50 kişi mesaj atmış. Bir de baktım ki hacklenmişim.”

Engin Altan Düzyatan’ın açıklamaları sonucu açığa çıkan durum ile anlaşıldı ki, ünlü oyuncunun hesabı bilgisayar korsanları tarafından ele geçirildi. kaynak haberfxSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top