Anasayfa / Teknoloji / WhatsApp kullanıcılarına müjde…

WhatsApp kullanıcılarına müjde…


WhatsApp artık kullanıcılardan ücret almayacak. Peki hangi ülkelere ücretsiz olacak? Ücretsiz kullanabilmek için yapılması gerekenler neler?

whatsapp

Dünya devi WhatsApp 600 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve dünyanın en popüler mesajlaşma hizmetleri arasında yer almakta. Gelişmekte olan ülkelerdeki kullanıcılar için bedava olması ise, bu sayıyı daha da artıracak gibi görünüyor.

Facebookun aldığı dünyanın en büyük mesajlaşma platformu olan WhatsApp bazı ülkelerden geçici bir süreliğine de olsa 1 dolar ücretini almayacak

Mesajlaşma devi olarak bilinen WhatsApp Hindistan gibi ve buna benzer gelişmekte olan ülkelerde geçici olarak almayacağını ve sonra ücretli hale geleceğini açıkladı.

WhatsApp bazı kullanıcılar için ücretsiz oldu WhatsApp, yıllık olarak aldığı ücreti kaldırdı; ama sadece bu kullanıcıları için…

Dünyanın en çok mesajlaşma adresi olarak gördüğü WhatsApp ın bu uygulamasının asıl sebebi ise bu ülkelerde yaşayanların kredi kartı veya banka kartı sahipleri olmaması yatıyor.

Dünya devi WhatsApp 600 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve dünyanın en popüler mesajlaşma hizmetleri arasında yer almakta. Gelişmekte olan ülkelerdeki kullanıcılar için bedava olması ise, bu sayıyı daha da artıracak gibi görünüyor. kaynak stargazeteSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top