Anasayfa / Teknoloji / Whatsapp kullanıcıları için şaşırtan yenilik!

Whatsapp kullanıcıları için şaşırtan yenilik!


Whatsapp da teknolojinin yeniliklerinden faydalanmak için adımlar atıyor.

Her gün yeni bir özellikle karşımıza gelen paylaşım ve mesajlaşma araçları çığır aşıyor. Whatsapp’ın yenilik haberi ise görüntülü konuşma üzerine. Ücretsiz bir uygulama olan Whatsapp’ın görüntülü konuşma özelliğiyle birlikte rakiplerine fark atması bekleniyor.

WhatsApp kullanıcılarına müjde. Akıllı telefon kullanıcılarının vazgeçilmezlerinden olan Whatsaap’ın gelecek yeni özelliği kullanıcılarını heyecanlandırdı.

600 milyon aktif kullanıcıya ulaşan WhatsApp’ın görüntülü konuşma özelliği üzerinde çalıştığı bilgisi kullanıcılarını heyecanlandırdı. Ücretsiz mesajlaşma, sesli mesaj, fotoğraf ve görüntü yollama gibi kolaylık sağlayan WhatsApp’ın görüntülü konuşma özelliğini de eklemesiyle rekor kıracağı ifade edildi. Bu özelliğinin birçok dili de desteklemesi bekleniyor.

Şimdiye kadar görüntülü konuşma kolaylığı sağlayan birçok program olmasına rağmen WhatsApp’ın diğerlerine göre daha çok ilgi toplaması bekleniyor. İnternette dolaşan bu bilgilere rağmen WhatsApp’tan şu ana kadar herhangi bir açıklama gelmedi. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top