Anasayfa / Teknoloji / Volkswagen’in yeni modeli geliyor

Volkswagen’in yeni modeli geliyor


Alman otomotiv devi Volkswagen yeni Jetta’yı tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni model Detroit Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Alman otomotiv devi Volkswagen yeni Jetta’yı tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni model Detroit Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Volkswagen’in beğenilen sedan modeli Jetta’nın yeni nesli yakında tanıtılacak. Alman marka, yeni modelin çizim görselleri paylaşarak otomobilin Detroit’te düzenlenecek otomobil fuarında tanıtılacağını müjdeledi. İlk bakışta yeni Jetta’nın ağabeyi Arteon’dan izler taşıdığı görülüyor. Sportif hatlar, far yapısı ve stop lambaları otomobilin Arteon’un küçüğü olacağına işaret.

Lakin yeni Jetta’nın çizimlerine dikkatli bakıldığında modelin büyük ağabey Passat’a daha benzer olduğu görülüyor. Yani otomobil hem sportif model Arteon hem de markanın orta sınıf temsilcisi Passat’ın bir karşımı olduğunu söyleyebiliriz.

Standart olarak LED’li stop ve far grubunun sunulacağını tahmin ettiğimiz otomobilin iç mekanında ise tamamen dijital bir kokpit bizi karşılayacak. Dijital gösterge paneli ve dokunmatik multimedya ekranı yeni Jetta’nın günümüze ayak uyduracağının hatta VW’nin son teknolojilerine ev sahipliği yapacağının bir göstergesi.

Yeni Volkswagen Jetta’nın Türkiye’ye 2018’in ikinci çeyreğinde gelmesi bekleniyor. Özellikle filoların yoğun talep göstereceği otomobilin tüm detayları için Detroit Otomobil Fuarı’nı beklememiz gerekecek. kaynak sabah
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top