Anasayfa / Magazin / … Ve Ebru Gündeş Kararını Verdi!

… Ve Ebru Gündeş Kararını Verdi!


Ebru Gündeş kocasını buldu! Sahneye dönüyor!


Ünlü sanatçı Ebru Gündeş bir süredir sahneden uzaklaşma kararı almıştı, ünlü yıldız bugün kararından vazgeçti.

Eşi Rıza Sarraf’ın tutuklanmasından sonra sanattan kopan Ebru Gündeş’ten bugün magazin dünyasına gelen haberlerde, Gündeş’in sahnelere çıkacağı belirtiliyor. Bir çok şirketle görüştüğü öğrenilen Ebru Gündeş yakında sahnelerde olacak.

Eşi Reza Zarrab’ın 17 Aralık soruşturması kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderilmesi ile Ebru Gündeş zor günler geçirdi. Reza Zarrab’ın yakın zamanda serbest bırakılmasıyla ise Ebru Gündeş yeniden sahnelere çıkma kararı aldı. Reza Zarrab evine Ebru Gündeş sahneye…

Sanatçı Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab’ın tutuklanması üzerine yılbaşı konserini iptal etmişti. Eşinin tutukluluğu süresince, konser vermeyen, sahneye çıkmayan Ebru Gündeş 4 Haziran’da konser verecek.

REZA ZARRAB EVİNE EBRU GÜNDEŞ SAHNEYE

İşadamı Reza Zarrab, 17 Aralık sürecinde tutuklanmış ve geçtiğimiz hafta serbest bırakılmıştı. Eşi, çocuğunun babası serbest kalınca Ebru Gündeş’in de enerjisi yerine geldi.

Uzun bir aradan sonra yeniden sahnelere dönecek olan Ebru Gündeş, sanat hayatı boyunca ilk kez yılbaşı günü konserini iptal etmişti. Ebru Gündeş konseri için tarihi belirledi. 4 Haziran akşamı Antalya Sueno Otel’de Ebru Gündeş hayranlarıyla buluşacak. Her sene olduğu olduğu gibi Ebru Gündeş ile Sibal Can dönüşümlü olarak sahne alacak. kaynak borsartiSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top