Anasayfa / Gündem / Vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi !

Vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi !


Sakarya’da kendisinden ayrılmak istediğini söyleyen 24 yaşındaki Merve A.’ya 5 el ateş edip ayağından yaraladıktan sonra silah kabzasıyla darp eden 39 yaşındaki Seymen A. vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi

haber detay h68601463563

Samsun’da yaşayan 2 çocuk babası Seymen A. kendisinden ayrılmak isteyen eşi 24 yaşındaki Merve A. ile barışmak için çocuklarını da alarak Sakarya’ya geldi. Merkez Adapazarı ilçesinde bir çay bahçesinde buluşan çift arasında tartışma çıktı.

Merve A., eşi Seymen A.’nın barışma teklifini reddedip boşanmak istediğini söyleyerek masadan kalktı.
haber detay h80874680403
Seymen A. bunun üzerine karısını önce darp etti, ardından çığlık atarak kaçmaya çalışan genç kadına tabancayla 5 el ateş etti.

Seymen A., baldırından yaralanan Merve A.’yı silah kabzasıyla yerde darp etmeye başladı.

DARP EDİLDİ
Bu sırada olayı fark eden vatandaşlar Seymen A.’yı yakalayarak linç etmek ist

edi. Vatandaşlar tarafından darp edildiği sırada Seymen A.’nın başına gelen ve üzerine kapanan abisi “Neden yaptın? Hayalleriniz vardı. Niye yaptın?” diyerek ağladı.

Olay yerine yakın olan bir zabıta ekibi ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi güvenlik görevlileri, silahı ve zanlıyı, polis ekipleri gelene kadar muhafaza altına aldı.

Öte yandan bacağından yaralanan ve vatandaşlarca bölgeye yakın bir karakola götürülen Merve A., ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Darp edilen Seymen A. da olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye götürüldü. Zanlı, ambulansa bindirildiği sırada “Beni aldattı, çocuklarıma sahip çıkın” dedi.

Bölgeyi güvenlik şeridiyle çevirerek burada inceleme yapan polis ekipleri 5 adet boş kovan buldu, suç aleti silaha da el koydu.
haber detay h868602
Olayla ilgili soruşturma sürüyor. kaynak haberturk
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top