Anasayfa / Dünya / Vahşet Böyle Ortaya Çıktı!

Vahşet Böyle Ortaya Çıktı!


Rusya’da tüyleri ürperten bir olay yaşandı. Polis bir eve yaptığı baskında gözlerine inanamadı.

russia-vahset

Evden 150 küçük kız çocuğuna ait cesetler çıkarıldı. Kızları mezardan çıkaran Anatoly Moskvin isimli adamın kızların cesetlerini mumyalayarak sakladığı anlaşıldı.

cocuklari-mezardan-cikarip-mumyaladi-4911079

Adamın evine yapılan operasyonda polis bile gördüklerine inanamadı. Yaşları 3 ile 12 arasında değişen küçük kızların mezarlarını kazıp cesetlerini çıkartan Moskvin cesetleri evinde hazırladığı tuhaf oyuncakların içine koydu. Korkunç olay 2011 yılında Rusya’nın Nizhny Novgorod kentinde yaşayan 46 yaşındaki Anatoly Moskvin’i ailesi evini ziyaret edince ortaya çıktı.

cocuklari-mezardan-cikarip-mumyaladi-4911072

Moskvin’in mezardan çıkardığı bütün çocuklarla ilgili internetten araştırma yapıp haklarında bilgi topladığı ve onlara doğum günü partileri yaptığı belirlendi. Evindeki çorap ve elbiselerle mezardan çıkardığı cesetlere tuhaf oyuncaklar yapan adamın aslında 13 dil bildiği ve bir dahi olduğu ortaya çıktı.Moskvin tutuklandıktan sonra 3 yıl boyunca bir psikiyatri kliniğinde tedavi gördü. Ardından Moskvin’in akli dengesinin yerinde olmadığını söyleyen karar veren yargıç adamın psikiyatri kliniğinde kalması gerektiğine karar verdi. kaynak: milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top