Anasayfa / Gündem / Üzerinden iki tank geçen adam ayağa kalktı

Üzerinden iki tank geçen adam ayağa kalktı


İstanbul Üsküdar’da 15 Temmuz gecesinde darbecileri engellemek isteyen bir vatandaş kendisini tankların önüne attı.

Olay, Üsküdar Kısıklı Caddesi üzerinde Eminevim Şirketler Grubu’nun önünde meydana geldi. Karşıdan karşıya geçmek isteyen bir vatandaş tankları görünce durdurmak için yola yattı.

Ancak ilk tank durmaksızın vatandaşın üzerinden geçti. Yerden yara almadan kalkan vatandaş ikinci tankı görünce durdurmak için çaba sarf etti ve tekrar önüne yattı. İkinci tank da durmadan vatandaşın üzerinden geçti. Bu sırada vatandaşın kolu ezildi. Durumu gören çevredeki vatandaşlar ise yardıma koştu.
haber detay h1906218318928

Olay yerine gelen bir kadın çığlık atarak yardım istedi.
Olay Eminevim Şirketler Grubu’nun güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken, dehşet anlarını anlatan Eminevim İdari İşler Müdürü Alper Özen, “O insanlar olmasaydı, biz burada oturamayıp, konuşamayacaktı. Biz onlara minnettarız. Bu yaralı arkadaşımızın durumunu öğrenebilirsek elimizden geleni yapacağız. Yaşanan darbe girişimini şiddetle kınıyoruz” şeklinde konuştu.

İŞTE TÜRKİYE’NİN KONUŞTUĞU KAHRAMANIN İLK SÖZLERİ
İstanbul Üsküdar’da 15 Temmuz gecesinde darbecileri engellemek isteyen bir vatandaş kendisini tankların önüne attı. O kişinin Sabri Ünal adlı vatandaş olduğu anlaşıldı. 34 yaşındaki Sabri Ünal tedavisinin sürdüğü hastane odasında o anları. kaynak starSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top