Anasayfa / Gündem / Uyurken üzerine kızgın yağ döküp..!

Uyurken üzerine kızgın yağ döküp..!


Adana’da Emine Sayar, boşanmalarına rağmen birlikte yaşamayı sürdürdüğü Ayhan Akdemir’in (42) uyurken üzerine kızgın yağ döküp, başına satırla vurdu.

Yaralanan Akdemir kendini evin tuvaletine kapatarak ölümden kurtuldu. Hem yanan hem de yüzü kan içinde kalan Akdemir’i hastanede gören bazı hasta yakınları ağladı.

Olay, merkez Yüreğir ilçesi PTT Evleri mahallesinde meydana geldi. Bir çocuk annesi Emine Sayar, sabah saatlerinde şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandıktan sonra birlikte yaşamaya devam ettiği Ayhan Akdemir’in üzerine, uyuduğu sırada kızgın yağ döktü. Sayar, yağ döktükten sonra eski eşinin başına da satırla birkaç kez vurdu.

Başından 3 darbe alan Aydemir, kaçarak kendini tuvalete kilitleyip canını zor kurtardı. Emine Sayar, bir süre sonra evi terk etti, tuvaletten çıkan yaralı Aydemir de polisi arayıp yardım istedi.

HASTA YAKINLARI GÖRÜNCE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Eve gelen polis Akdemir’i kanlar içinde şoka girmiş halde buldu. Eli yüzü kan içinde olan ve vücudundayanıklar oluşan Akdemir, çağrılan ambulansla Adana Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastaneye getirilen ve tanınmaz hale gelen Aydemir’in gören bazı hasta yakınları ise gözyaşlarını tutamadı. Hayati tehlikesi bulunan Aydemir, yoğun bakıma alındı.

Aydemir’in şikayeti üzerine Emine Sayar, polis tarafından evinin sokağında yakalanıp gözaltına alındı. kaynak hurriyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top