Anasayfa / Magazin / “Uykusuz Kalma Rekoru Efsane Şarkıcı’da”

“Uykusuz Kalma Rekoru Efsane Şarkıcı’da”


Pop müziğinin efsane ismi Michael Jackson’ın ölümü üzerine açılan davada, uyku uzmanı doktor Charles Czeisler jüri üyelerine şarkıcının 60 gün boyunca uyumadan hayatına devam ettiğini anlattı.

haber detay 130622

Michael Jackson’ın ölüme üzerine açılan davada söz alan bir doktorun yaptığı açıklamaya göre, Jackson 60 gün boyunca uykusuz kalma rekorunu kıran kişi olabilir.

Jackson’ın kişisel doktoru Conrad Murray’nin tehlikeli bir yatıştırıcı hapı olan ‘propofol’u şarkıcıya uyuması için iki ay boyunca aşırı dozda verildiği iddia edildi. Bu ilacın doğal uyku yerine hastayı koma durumuna soktuğu belirtildi.

Uyku uzmanı Doktor Charles Czeisler, mahkemede söz alarak Jackson’daki şarkı sözü ve dans hareketlerini unutma semptomlarının, yoğun olarak kullandığı ilacı bırakmasının ardından uyku problemlerinin ortaya çıktığını belirrti. Czeisler,”Jackson aşırı dozda ilaç kullanımından ölmüş olmasa, uykusuzluktan da ölebilirdi” dedi.

The Sun gazetesinin haberine göre, Nisan’da başlayan davanın Temmuz’da sona ermesi bekleniyor. kaynak ntvmsnbcSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top