Anasayfa / Gündem / Uykuda babasını vahşice öldüren Hasan Karakuş’un ifadesi korkuttu!

Uykuda babasını vahşice öldüren Hasan Karakuş’un ifadesi korkuttu!


Çorum’da babasını uyurken satırla öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Hasan Karakuş’un yargılanmasına başlandı. Sanığın annesi Hacer Karakuş, duruşmada oğlundan şikayetçi olmadı.

haber detay h5746545656

Çorum’da babasını uyurken satırla öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan HASAN Karakuş’un yargılanmasına başlandı.

Karakeçili Mahallesi’nde geçen yıl Temmuz ayında satırla babası İsmail Karakuş’u (59) öldürdükten sonra polise teslim olan Hasan Karakuş (34) hakkında, “ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası” istemiyle açılan davanın ilk duruşması, Çorum 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görüldü.

Duruşmaya tutuklu sanık Hasan Karakuş’un yanı sıra annesi Hacer Karakuş (70) ile kardeşi Derya Karakuş (26) ve taraf avukatları katıldı.

Sanık Karakuş, duruşmadaki ifadesinde babasını öldürdüğünü kabul ettiğini söyledi. Şizofreni hastası olduğunu iddia eden Karakuş, “Hastalığım nedeniyle bazen elimde olmayan şeyler yapıyorum. Normal hayatta böyle bir insan değilim, karıncayı bile incitemem. Ama olay günü babamın, anneme yönelik ‘seni kıtır kıtır keserim’ sözlerini duymuştum. Anneme zarar vermemesi için onu öldürdüm.” ifadelerini kullandı.

‘Hakim bey beni tedavi ettirin’

Tedavi olmak istediğini dile getiren Karakuş, “Hakim Bey, beni tedavi ettirin, ben iyileşmek istiyorum.” dedi. kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top