Anasayfa / Magazin / Ünlü Sunucu Evlendi

Ünlü Sunucu Evlendi


Türk televizyonlarının başarılı sunucularından Zahide Yetiş geçtiğimiz akşam dünya evine girdi.

unlu sunucu evlendi
Evlilik teklifi aldığı Paris’te İşadamı Cem Arısoy ile evlenen Zahide Yetiş, Türkiye’de düğün yaptı. Zahide Yetiş’i ünlü isimlerde bu özel günde yalnız bırakmadı. Ünlüler Zahide Yetiş’in nikahında buluştu!

ZAHİDE YETİŞ EVLENDİ! CEM ARISOY KİMDİR?

ATV ekranlarında yayınlanan Zahide’yle Yetiş Hayata programının sunucusu Zahide Yetiş kendi programında evleneceği haberini vermişti.

PARİS'TE NİKAH KIYAN ZAHİDE YETİŞ, KURUÇEŞME'DE DÜĞÜN YAPTI

Paris’te evlilik teklifi aldığını söyleyen Zahide Yetiş, bu yüzden nikahı burada yaptıklarını söyledi. Ailelerinin de isteğiyle Zahide Yetiş ve Cem Arısoy, Türkiye’de düğün yaptı.

Kuruçeşme’de düğün yapan Zahide Yetiş ve Cem Arısoy, düğün alanına klasik otomobille geçti. Zahide Yetiş’i ünlü dostları da yalnız bırakmadı.

ATV Genel Müdürü Adem Gürses, Esra Erol, Müge Anlı, Bano Noyan, Gül Ergi gibi tanınmış isimler Zahide Yetiş’i yalnız bırakmadı.

Zahide Yetiş, masasında oturan Esra Erol’u masasından alıp sahneye çıkarttı, karşılıklı oynadı. Sonrasında ise solist Zeliha Sunal ile birlikte davul çaldı. Zahide Yetiş yerinde durmadı. kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top