Anasayfa / Magazin / Ünlü Senarist Öyle Bir Hastalığa Yakalandı ki…

Ünlü Senarist Öyle Bir Hastalığa Yakalandı ki…


Ünlü senarist Sema Ergenekon’a kanser teşhisi konuldu. Birçok filme canveren Sema Ergenekon, göğüs kanserine yakalandı. Sema Ergeneko, Karadayı ve Karapara Aşk dizilerinin senaristi.

unlu_senarist_oyle_bir_hastaliga_yakalandi_ki_h15089

Birçok dizinin senaryosunu yazan senarist Sema Ergenekon, kötü bir haberler sevenlerini üzdü. Sema Ergenekon’un göğüs kanseri olduğu öğrenildi.

Güneş’in haberine göre, Senarist partneri Eylem Canpolat’la birlikte birçok reyting rekortmeni dizinin senaristliğine imza atan Sema Ergenekon’dan sevenlerini üzen bir kanser haberi geldi. Ünlü Senariste göğüs kanseri teşhisi konulduğu ve bu yüzden çalışmalarını yavaşlatma kararı aldığı konuşuluyor.

KARADAYI:
Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, kurgusunu ise Ezel dizisinin de yapımcılığını yapan Kerem Çatay’ın yaptığı dizinin yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar ve Cem Karcı birlikte üstlenmişlerdir. Karadayı dizisi 2012 yılı kış sezonunda ATV ekranlarında ilk sezonu ile başlamıştır. Filmde 1970’li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi anlatılmaktadır. kaynak: ankarameydaniSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top