Anasayfa / Magazin / Ünlü şarkıcının acı günü…

Ünlü şarkıcının acı günü…


Şarkıcı Hande Yener’in nefes darlığı şikayeti ile Marmaris’te hastaneye gelen babası Erol Özyener, hastaneden çıkacağı sırada fenalık geçirerek vefat etti. Babasının ölüm haberiyle sarsılan şarkıcı, zor bir karar aldı.

hande yenere - Haber detay 545457

Şarkıcı Hande Yener’in bugün sabah nefes darlığı şikayeti ile Marmaris Devlet Hastanesi’ne gelen Erol Özyener, tedavisinin ardından hastaneden çıkacağı sırada fenalık geçirdi.

Sağlık personelinin tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayan Özyener’in ölüm sebebi kalp krizi olarak açıklandı.

BABASINI DEFNEDECEK YILBAŞI KONSERİNE ÇIKACAK

Yılbaşı gecesi Sinan Akçıl ile İzmir’de sahne almaya hazırlanan Hande Yener, bugün babasının ölüm haberiyle sarsıldı.

Yılbaşından bir gün önce aldığı acı haberlerle gözyaşlarına boğulan Yener’e sanatçı dostları ve sevenleri sosyal medyadan bağsağlığı mesajları yağdırdı. Yener babasının cenaze törenine katılmak için haberi alır almaz Marmaris’e yola çıktı. Cenaze yarın saat 12.00’de kaldırılacak. Ardından İzmir’e dönecek olan Yener, babasının acısını içine gömüp akşam Sahne 35’te yılbaşı konseri verecek.

Yener’in 3 bin bilet satılan mekandaki konser programını “O kadar insanın mağdur etmeyelim” diyerek iptal etmekten vazgeçtiği öğrenildi.
Bugün sabah saatlerinde nefes darlığı şikayeti ile Marmaris Devlet Hastanesi’ne gelen Erol Özyener, tedavisinin ardından hastaneden çıkacağı esnada tekrar fenalık geçirdi.

Sağlık personelinin tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayan Özyener’in ölüm sebebi kalp krizi olarak açıklandı. kaynak sabahSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top