Anasayfa / Magazin / Ünlü Şarkıcı Megastar Tarkan Dün Gece Evlendi

Ünlü Şarkıcı Megastar Tarkan Dün Gece Evlendi


Ünlü sanatçı Tarkan ve sevgilisi Pınar Dilek’le 29 Nisan Cuma Tarabya’daki villasında sade bir törenle evlendi. Sade bir törenle dünyaevine giren çiftin düğün törenini önümüzdeki günlerde yapılacak.

haber detay h876687486685

Ünlü popçu Tarkan ve sevgilisi Pınar Dilek önceki gün Tarabya’daki villasında sade bir törenle evlendi. Megastar’ın Tarabya’daki villasında gerçekleşen nikaha; şarkıcının annesi Neşe Tevetoğlu, ağabeyi Hakan Tevetoğlu, kardeşi Adnan Tevetoğlu ve aile üyeleri katıldı.

Gelin Pınar Dilek’in ailesi de geceye katılmak için Almanya’dan İstanbul’a geldi.

SADE BİR TÖRENLE EVLENDİ
29 Nisan Cuma günü Tarkan’ın Tarabya’daki lüks villasının bahçesinde gerçekleşen törene çiftin aile yakınları katıldı. Sade bir törenle dünyaevine giren çiftin düğün törenini önümüzdeki günlerde yapacağı öğrenildi.

Tarkan, bir catering şirketiyle anlaşıp toplam 40 kişilik yemek verdi. Villanın merdivenleri mumlarla süslendi. Gazetecilerin görüntü almasını önlemek için beş özel koruma görev yaptı.
haber detay h6874684686341
Tarkan ve Pınar Dilek; tören için cuma sabahı hazırlıklara başladı. 18.00’de başlayan yemekte dünyaca ünlü sanatçıların eserleri çalındı. Yemekten sonra nişan yüzükleri takılan ikili, dans etti. Konuklar, sabaha karşı 03.00’te evden ayrıldı. kaynak karar
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top