Anasayfa / Magazin / Ünlü şarkıcı bu sefer sert kayaya tosladı

Ünlü şarkıcı bu sefer sert kayaya tosladı


Zach Galifianakis’in programına katılan Justin kemerle dayak yedi. Her katıldığı programda övgüler almaya alışık olan ve dev egosundan asla taviz vermeyen Justin canlı yayında rezil oldu.

‘Hangover’ filminin yıldızı Zach Galifianakis’in bir internet sitesi için hazırladığı programa konuk olan Justin programda Zach Galifianakis’in gazabına uğradı.

Justin’in hareketlerini ağır bir dille eleştiren Zach Galifianakis program boyunca Justin Bieber’ı iğneleyip durdu. Sorduğu sorularla Justin’i zor durumda bırakan ‘Hangover’ filminin yıldızı Zach Galifianakis seyircileri kahkahalara boğdu.

“Herkesin gözü önünde kendini rezil ettiğin günlerde seninle konuşmak çok heyecan verici’ sözleriyle skece başlayan Galifianakis, Bieber’ın saç tarzı ve “Anne Frank yaşasaydı Bieber hayranı olurdu” sözleriyle Justin ile epey dalga geçti.

Justin program boyunca çok rahatsız görünmesine rağmen skeci devam ettirdi. Galifianakis, saldırgan yorumlarına devam ederken Bieber’ın tavrına sinirlenerek yerinden kalktı.

Ünlü oyuncu, “Dürüst olmak gerekirse davranışlarını beğenmiyorum. Bence annen oğlunun bir yabancıdan dayak yemesine aldırış etmez” sözleriyle kemerini çıkardı ve Bieber’a vurmaya başladı. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top