Anasayfa / Magazin / Ünlü sanatçıyı yerin dibine soktular

Ünlü sanatçıyı yerin dibine soktular


Ünlü bir işadamının verdiği 60 kişilik davette sahne alan Ajda Pekkan büyük bir hakarete uğradı resmen.

İddialar Ajda Pekkan’ın sahneden indirilmesine kadar gitti. Üçyüz bin lira alan ve özel konsere çıkan Ajda Pekkan’ın sahnesi kesilerek sahneden indirildi. Konuklar önünde hakarete uğrayan Pekkan yerin dibine girdi.

Pop müziğin divası olan Ajda Pekkan geceliği 300 Bin Tl’ye sahne aldığı özel bir davette ünlü iş adamı tarafından inanılmaz bir kabalığa maruz kaldı. Telmar İsmailov’un eşinin doğum gününde her şey yolunda giderken, diva şarklıarını söylemeye devam ederken ünlü iş adamı Telmar İsmailov’un birden bağırmaya başlaması ile şoke oldu. Sesi kesilen ve sahneden apar topar indirilen Ajda Pekkan olanlara inanamadı. Telmar İsmailov ise neden böyle bir şey yaptığı bilinmezken, Ajda Pekkan’ın üzerindeki etkisi ne oldu bilinmiyor. Şimdi divanın yapacağı açıklama bekleniyor.

Gece de sahnede yer alması için 300 bin lira alan Ajda Pekkan şarkılarını gayet güzel söylerken ve davetliler eğlenirken zengin işadamı tarafından kabalığa uğradı.10.şarkıda Pekkan için “Bu mu Süperstar, bu muAjda Pekkan, indirin şu kadını sahneden”diyen işadamı süperstarı sahneden indirdi.Neye uğradığına şaşıran Pekkan’ı sahneden asistanı indirdi ve daha sonra eve gittiler.

Ajda Pekkan konuyla ilgili konuşma yaptı ve basında yer alan olayın aslında gerçeği yansıtmadığını söyledi. O koca bir star nasıl diyebilir ki sahneden kovuldu diye..

Ajda Pekkan, Antalya’da Mardan Palace’ın sahibi Telman İsmailov’un eşi Samira İsmailov’un doğum günü partisinde sahneden indirildiği iddiasının doğru olmadığını söyledi. Pekkan, “Partiye bir program yapmak için gitmedim. Sadece 3 şarkı söyledim. Telman Bey’in orkestranın sesini kıstırıp beni sahneden indirdiği yönündeki bilgiler doğru değildir” dedi. Süperstar, kendisini havaalanına Mardan Palace’ın genel müdürünün bıraktığını da belirtti.

;jda Pekkan geçtiğimiz günlerde, performansını beğenmeyen bir işadamı tarafından sahneden indirilmişti. Selman İsmailov adlı işadamı Ajda Pekkan’ı “Bu mu süperstar kardeşim, indirin şunu sahneden!” diyerek hedef almıştı. Selman İsmailov tepkisini arttırınca Ajda Pekkan sahneden indirilmişti. Ajda Pekkan, son zamanlarda sahnelerde tepki alıyor, Ajda Pekkan yaşlandı mı tartışması gündemde. Ajda Pekkan yaşlandı, bu gerçeğin önüne binkez gerdirme ameliyatı yaptırsa da geçemez.

AJDA PEKKAN KAÇ YAŞINDA? BÜLENT ERSOY KAÇ YAŞINDA?

Ajda Pekkan, 1946 doğumlu bir sanatçı. Tam 67 yaşında. Hâlâ sahneye çıkabilmesi, bir direnç göstergesi olarak bazıları tarafından takdirle karşılanabilir ama insan, yaşına göre hareket etmediğinde sıkıntıya da düşebilir. Sözgelimi 70 yaşındaki bir erkek, 25 yaşındaki gencin performansını göstermek istediğinde ya yatakta ya da koşu pistinde, koşu bandında tıkanıp kalma ihtimali artar. Bu doğru ama diğer yandan da bir yanlışın altını çizmemek olmaz. Bülent Ersoy, Ajda Pekkan’ın tipi ve yaşı ile değil de sanatı ile ilgilense çok daha iyi olacak. Ayıp yani, böyle de sataşılmaz, şeker kamışı denmez. kaynak haberevetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top