Anasayfa / Magazin / Ünlü Sanatçının Yeni Hali Şok Etti!

Ünlü Sanatçının Yeni Hali Şok Etti!


Ünlü şarkıcı ve beste yazarı Yıldız Tilbe Çeşme’de tek başına tatile çıktı. Makyajsız görüntülenen Yıldız Tilbe bakımsız haliyle dikkat çekti.

yildiz tilbe 02122808

Bir mekanda kahve içen Yıldız Tilbe’nin çıplak ve yara bere içindeki ayakları ise şaşkınlığa neden oldu. Yıldız Tilbe’nin bu tuhaf hali çok şaşırttı.

Yaptığı şarkıları dilerden düşmeyen Yıldız Tilbe tek başına tatile gitti. Uyuşturucu kullandığı iddia edilen Yıldız ilbe şaşkın haliyle dikkat çekti. Bir mekanda kahve içen ünlü şarkıcı nın oldukça bakımsız hali görenleri şaşırttı. Yıldız Tilbe’nin ayaklarının yara bere içinde olduğu ancak Yıldız Tilbe’nin bu yara berelere hiç aldırış etmemesi dikkat çekti.

Yeni albüm yolda

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe Çeşme’de tatil yaptığı sırada objektiflere takıldı. Gazetecilerle sohbet eden Yıldız Tilbe yeni albüm çıkaracağının müzjdesini verdi.. Yeni albimüyle ilgili iddialı konuşan Yıldız Tilbe, yeni albimünü dinleyenlerin içmeden sarhoş olacağını söyledi.

Çeşme’ye tek başına tatile gelen sahnelerin sevilen ismi Yıldız Tilbe, Alaçatı Tuval Restaurant’ta oturdu.Restoranda Türk kahvesi içen ve gazetecilere fal bakan Yıldız Tilbe’nin ayaklarındaki yaralar gözlerden kaçmadı. Dört gün Çeşme’de tatil yapacak olan Tilbe, ayaklarını çeken gazetecilere kızarken, yastık yardımıyla kapattı.Yıldız Tilbe, 18 parçalık yeni albüm hazırlığı içinde olduğunu ifade ederken, “Albümü dinlerken içmeden sarhoş olacaksınız” dedi. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top