Anasayfa / Magazin / Ünlü Sanatçı Türkiye’den Neden Kaçtı?

Ünlü Sanatçı Türkiye’den Neden Kaçtı?


Ünlü Sanatçı Sertab Erener Türkiye’den Neden Kaçtı? İşte Yanıtı!!, Türk sanat müziği ve pop müziğinin vazgeçilmez sanatçılarından birisi olan Sertab Erner Amerika’ya taşındı..


Hükümet ile arasında bir takım sorunların oluştuğu göze çarpan Erener ile AKP arasındaki ilginç.

Sertab Erener’in uzun süredir ABD-Türkiye arasında mekik dokuduğu daha önce de basına yansımıştı. Ancak sebebiyle ilgili bugün bomba bir iddia geldi… Cengiz Semercioğlu, Hürriyet’teki köşesinde konuya şu şekilde bir açıklık getirdi:Erener, ciddi ciddi Chicago’da yaşamayı düşünüyor. Sebebi ise, Akdeniz Olimpiyatları sırasında yaşadığı bir olay…Semercioğlu’nun iddiası şöyle: “Olimpiyatlarda sahneye çıkması istenmiş Sertab’dan.Gezi Parkı olaylarının tüm sıcaklığıyla yaşandığı günler, Sertab da ‘Siyasi olarak doğru olmaz’ yanıtını vermiş ve Akdeniz Olimpiyatları’nda sahneye çıkmayacağını söylemiş.Hükümetin o dönem önemli isimlerinden biri de, ‘Biz de sizin evlilik dışı ilişki yaşamanızı doğru bulmuyoruz ama sesimizi çıkarmıyoruz Sertab Hanım’ türü bir yanıt vermiş.Sertab ne yapsın, şaşırmış kalmış.Bu olay sonrasında da ciddi ciddi yurtdışında yaşamayı düşünmeye başlamış.Bundan üç ay önce Chicago’ya yerleşmesi de bu yüzden işte…”

Hükümet kanadından bir isimden, Demir Demirkan’la olan birlikteliği nedeniyle tepki gösterdiği ve bu yüzden ABD’ye taşındığı öne sürülen Sertab Erener, “Ülke gündemi yeterince meşgul. Ne olur beni konuşmayın” dedi.

BİRLİKTE YAŞADIĞI İÇİN CHICAGO’YA GİTTİ İDDİASI

Sertab Erener’e, Demir Demirkan’la evlenmeden birlikte yaşadığı için hükümetin bir bakanından tepki geldiği ve bu nedenle Chicago’ya yerleştiği iddiası dün sosyal medyada çok konuşuldu. Sertab Erener konuyla ilgili “Ülke gündemi yeterince meşgul. Ne olur beni konuşmayın” açıklamasında bulundu. kaynak medyalineSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top