Anasayfa / Magazin / Ünlü Sanatçı Gizlice Evlendi mi!

Ünlü Sanatçı Gizlice Evlendi mi!


Ozan Çolakoğlu ile gizli aşk yaşadığı iddia edilen ve beraber görüntülenen Gülşen, sevgilisi Ozan Çolakoğlu’yla birlikte Los Angeles’a giden Gülşen’in havalimanında parmağında alyansla görüntülenmesi kafaları karıştırdı.

unlu sanatci evlilik copy

Evlendiler mi? Sevgilisi Ozan Çolakoğlu ile Los Angeles’a giden Gülşen, havalimanında parmağında alyansıyla görülünce magazin kulislerinde ikilinin gizlice evlendiği konuşulmaya başlandı. Ozan Çolakoğlu ile gizli aşk yaşadığı iddia edilen ve beraber görüntülenen Gülşen, sevgilisi Ozan Çolakoğlu’yla birlikte Los Angeles’a giden Gülşen’in havalimanında parmağında alyansla görüntülenmesi kafaları karıştırdı.

evliligini_herkesden_sakladi_h17886

Pop müziğin ünlü ismi Gülşen, önceki gün uzun süredir birliktelik yaşadığı aranjör Ozan Çolakoğlu’yla ABD’nin Los Angeles şehrine uçtu.

İkili Yeşilköy’deki Atatürk Havalimanı’nda görülürken Gülşen’in parmağındaki alyans dikkat çekti.

Habertürk’ün haberine göre; beraberlikleri boyunca hiçbir şekilde “Beraberiz” açıklaması yapmayan ve ilişkilerini sözlü olarak kabul etmeyen çiftin gizli nikâh kıydığı iddia edildi.

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, yaklaşık üç yıldan beri büyük bir aşk yaşıyor. kaynak: gazetebalikesirSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top