Anasayfa / Magazin / Ünlü Sanatçı Evleniyor!

Ünlü Sanatçı Evleniyor!


Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan nikah masasına oturuyor. Ünlü çift hiç evlenmeyecek gibiydi. Ceren Hanım’ın babasıyla Rafet El Roman arasında çıkan huzursuzluk ilişkiye yansımıştı. İkili bu durumu da aşıp nikah masasına oturuyor.

unlu sanatci evleniyor

Rafet El Roman sonunda evleniyor. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Ceren Kaplakarsaln ile nikaha masasına oturmaya hzırlanıyor. Rafet El Roman anlaşılan evlilik fobisini yendi. Rafet El Roman’ı nikah masasına oturtmayı başardı Ceren hanım..

rafet el roman evlilik

Rafet El Roman bir küs bir barışık devam ettiği ilişkisini sonunda evlilik ile sonuçlandırıyor. Güzeller güzel Ceren Kaplakarslan ile evlilik hazırlıklarına başlayan Rafet El Roman ilk eşinden boşandıktan sonra en uzun soluklu ileşkisi Ceren Kaplakarslan olmuştu. Bu ilişki evlilikle noktalandı.

Rafet El Roman uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Ceren Kaplakarslan iel evleniyor. Rafet El Roman ve sevgilisi düğün hazırlıklarına başladı. Yakın zamanda dünya evine girecek olan ünlü sanatçının ayakları yere basmıyor. Ünlü şarkıcı Rafet El Roman genç nişanlısı Ceren Kaplakarslan ile evlenme kararı aldı. Daha önce iki kez ayrılık yaşayan çift sonunda evleniyor. Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan çifti Almanya’da sade bir nikah töreni ile imza atacak. Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan çiftinin İstanbul’da yapmayı düğün ise merak konusu. Ceren Kaplakarslan kimdir? Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan evleniyor. Ayrıntılar milliyet.com.tr’de
Rafet El Roman, daha önce iki kez ayrılık yaşadığı nişanlısı Ceren Kaplakarslan ile sonunda evleniyor.

Şu sıralar oturacakları eve karar vermeye çalışan çift, düğün tarihini ise belirledi. Roman ve Kaplakarslan, 16 Temmuz’da Almanya’da yakınlarının katılacağı bir törenle nikâh defterine imza atacak.

Kaplakarslan, önümüzdeki günlerde ABD’den Türkiye’ye gelecek annesi ve babası Atilla Kaplakarslan ile birlikte 13 Temmuz’da Almanya’ya uçacak. Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan, nikâhın ardından İstanbul’da arkadaşları için de bir düğün töreni düzenleyecek. kaynak: haberevetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top