Anasayfa / Magazin / Ünlü sanatçı eşinden boşandı

Ünlü sanatçı eşinden boşandı


Ünlü şarkıcı Erol Büyükburç aniden evlendiği eşinden yine aniden ayrılıyor. Erol Büyükburç’un boşanma kararı gündeme bomba gibi düştü. Erol Büyükburç eşinden neden ayrılıyor?

Ünlü şarkıcı Erol Büyükburç’un eşi Ute User, iki yıl süren evliliğinin ardından şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma davası açtı.
Erol Büyükburç (78), 14 Şubat 1999’da Sevgililer Günü’nde tanıştığı Ute User’le 2004’te evlendi. Alman asıllı Ute User, iki yıl sonra şiddetli geçimsizlik nedeniyle Erol Büyükburç’a boşanma davası açtı.

“HERKESİN ÖNÜNDE KÜFÜR ETTİ”

User, boşanma davasında “9 yıl önce evlendik. Kocam bana herkesin önünde k…ak, kahpe gibi sözlerle hakaret etti. Beni ekonomik yönden de istismar ediyor” ifadelerini kullandı.

‘EVİN EKONOMİK GİDERLERİYLE İLGİLENMİYOR”

500 bin lira maddi-manevi tazminat ile aylık 1500 lira nafaka talep eden Ute User, dilekçesinin devamında, “Erol, evin ekonomik giderleriyle ilgilenmiyor. Beni ekonomik anlamda istismar ediyor. Evlilik birliğimiz içinde edindiğimiz evi de danışıklı yollardan bir başkasının üzerine devretti.

Sahne kostümlerimi ve kuklalarımı kendisine ait müzeye koyacağını söyleyerek elimden aldı. Ancak müzeye koymadığı gibi geri de vermedi” diyerek boşanmak istedi. kaynak
haberevetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top