Anasayfa / Magazin / Ünlü Oyuncuya Yakışmayan Hareket!

Ünlü Oyuncuya Yakışmayan Hareket!


Fatih Harbiye dizisinin yakışıklı oyuncusu Kadir Doğulu, sette kostüm sorumlusu genç kız ile kavga etti.

kadir-dogulu

İddialara göre sinirlenen Kadir Doğulu, kostüm sorumlusunun üzerine yürüdü. Kadir Doğulu’yu sakinleştiren kimse olmayınca genç kız çözümü kaçmakta buldu.

KADİR DOĞULU KAVGA ETTİ
Fatih Harbiye dizisinin başrol oyuncusu Kadir Doğulu, kıyafetlerini beğenmediği için kostüm sorumlusu genç kız ile kavga etti. Üç yıl öncesinde birlikte Küçük Sırlar dizisinde rol arkadaşı Dilara Öztunç, Doğulu’nun kendisine yumruk atmaya çalıştığını ifade etmişti.

Kadir Doğulu’nun Fatih Harbiye dizisinde kostümlerini hazırlayan sorumlu kişi ile kavga ettiği iddia edildi. Hazırlanan kıyafetleri beğenmeyen Kadir Doğulu’nun kostüm sorumlusu Özge Gezen ile tartıştığı iddia edildi.

Final yapılması kararı alan dizi Fatih Harbiye’nin yakışıklı oyuncusu iddialara göre setin kostüm sorumlusu Özge Gezen ile tartıştı. Genç kıza bağıran ve sonrasında el kol hareketleri ile genç kızın üzerine yürüdüğü belirtildi.

Dizinin Beykoz Kundura Fabrikası’ndaki çekiminde gerçekleşen olayda Gezen, oyuncuyu sakinleştiren kimse olmayınca olay yerinden kaçtı. kaynak: mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top