Anasayfa / Magazin / Ünlü oyuncuya tecavüz suçlaması

Ünlü oyuncuya tecavüz suçlaması


Oyuncu Fırat Çöloğlu’nun kendisine tecavüze yeltendiğini öne süren kadının şikâyeti üzerine dava açıldı.

haber detay 20909880

‘Arka Sıradakiler’ dizisinde “İbo” karakterini canlandıran oyuncu Fırat Çöloğlu’nun, “Cebir kullanarak cinsel saldırıda bulunmak ve nitelikli cinsel saldırı” suçlarından 12 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep edildi.

Polis tutanaklarına göre; 11 Temmuz’da 03.30’da ring görevi yapan polis devriyesinin telsizinden Etiler Çamlıkyolu Sokak’ta kavga anonsu geçti. Polis olay yerine geldiğinde G.D. adlı kadın, Kendisini darp ederek tecavüze yeltenen Çöloğlu’nun elinden alerjik astım nedeniyle fenalaşınca kurtulduğunu söyledi. G.D. Fırat Çöloğlu ile daha önce birlikte olduğunu, ancak sevgili olmadıklarını belirterek şikayetçi oldu.

‘RIZASIYLA İLİŞKİ YAŞADIK’

Çöloğlu ise ifadesinde şunları söyledi: “G.D. ile önceleri cinsel ilişki yaşadık. O gece yanına gidip yattım. Öpüşmeye başladık. Öpüşme sırasında üzerini çıkardı. Daha sonra bana ‘Su içmem lazım’ dedi. Ben su getirmeye gittiğim sırada krize girdi. Dışarıya koştu. Hasta olduğunu bilmiyordum. Zorla bir şey yapmadım.” O akşam evde kalan tanıklar da herhangi bir kavga sesi duymadıklarını, G.D.’nin yanlarına gelip acilen ilaçlarını istediğini ve yüzünün iyi olmadığını fark ettiklerini anlattı. Savcılık Çöloğlu hakkında 7 yıldan 12 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırladı. kaynak sabahSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top