Anasayfa / Magazin / Ünlü Oyuncunun Düğün Tarihi Belli Oldu !

Ünlü Oyuncunun Düğün Tarihi Belli Oldu !


Saray düğünü mü yoksa kır düğünü mü?

Geçen sene ex aşkı Özge Özpirinçci’ye evlenme teklifi eden ve nişandan ayrılan Engin Altan Düzyatan, bu sene de yeni sevgilisi Neslişah Alkoçlar’a evlenme teklif etti. Düğün tarihi belli oldu, ancak henüz kır düğünü mü yoksa saray düğünü mü belli değilmiş…

Bir dönem örnek çift olarak parmakla gösterilen Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci çiftinin üzerinden zaman geçti ve Düzyatan kendi yoluna gidiyor. Neslişah Alkoçlar ile evlilik yoluna giden yakışıklı oyuncu, düğün tarihini de belirlemiş. Ancak henüz düğün şekli belli değil…


Engin Altan Düzyatan ile mutlu bir aşk yaşayan Neslişah Alkoçlar, ‘Happily Ever After’da görüntülendi.

Anneannesi Hülya Koçyiğit’in Londra da merdivenlerden düşüp kalça kemiğini kırdıktan sonra İstanbul’a gelip evde istirahat ettiğini söyleyen Alkoçlar “Anneannem evde yatıyor. İnşallah çabuk iyileşip aramıza katılır” dedi.


Raya Organik firmasıyla ilgilendiğini belirten Neslişah Alkoçlar “Evden işe, işten eve koşturuyorum. Ben anneannem ve annem gibi hiçbir zaman oyunculuk düşünmedim. Ticaret yapıyorum belki de ondan.

Engin’le ilişkimiz çok güzel gidiyor. Ağustos’ta düğünümüz olacak. Kır düğünü mü olur, saray düğünü mü olur hiçbir fikrimiz yok, ortak karar alacağız” dedi. Engin Altan Düzyatan gibi motosiklet kullanmadığını da söyleyen Alkoçlar, “Şu an her şey çok güzel gidiyor, çok mutluyum” dedi.

HabertürkSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top