Anasayfa / Magazin / Ünlü Oyuncular Ayrıldı

Ünlü Oyuncular Ayrıldı


Oyuncu Cengiz Zafir Tangör, kendisi gibi oyuncu eşinden boşandı. Tangör, aylık 100 lira yoksulluk, bin 500 lira da iştirak nafakası ödeyecek

haber detay h4685654536365

Oyuncu Cengiz Zafer Tangör (43), meslektaşı ‘2009 Bedia Muvahhit Tiyatro Ödülü’ sahibi olan 11 yıllık eşi Zeynep Işıl Tangör’le (42) anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Dava, İstanbul Aile Mahkemesi’nde önceki gün görüldü. Mahkeme hâkimi çifte tek tek “Boşanmak istiyor musunuz?” diye sordu. Çift, ruhi anlaşmazlığın çözülemez noktaya ulaştığını, artık bir arada yaşayamaz duruma geldiklerini ve boşanma konusunda anlaştıklarını belirtince hâkim de çifti boşadı. Müşterek çocuğun velayeti anneye verildi.

Çocuğun öğrenim hayatı boyunca tüm masraflarını karşılayacak olan baba, çocuğu için aylık bin 500 lira iştirak nafakası ödeyecek. Taraflar birbirlerinden herhangi bir maddi-manevi tazminat ya da mal rejimine dayalı alacak talebinde bulunmayacak. Cengiz Zafer Tangör, boşandığı eşi Zeynep Işıl Tangör’e de aylık 100 lira yoksulluk nafakası ödeyecek. kaynak sabahSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top