Anasayfa / Magazin / Ünlü oyuncudan şoke eden bir itiraf geldi

Ünlü oyuncudan şoke eden bir itiraf geldi


Nedeni uyuşturucu davası olmasın…

Ünlü oyuncu Gizem Karaca’dan şoke eden bir itiraf geldi. Benim Hala Umudum Var’ın Umut’u Gizem Karaca’nın meğer babası adım adım peşindeymiş. Bunun nedeni uyuşturucu davası olmasın…

Benim Hala Umudum Var dizisinin başarılı kadın oyuncusu Gizem Karaca hakkında bilmediğiniz çok acayip bir şey var. Yıllar önce bir röportajında da dile getirdiği baba takibi yeniden gündeme geldi.

Meğer babası…

Miss Turkey yarışmasında 2.lik elde ettikten sonra yıldızı bir anda parlayan Gizem Karaca’yı son dönemde Fox TV ekranlarında Benim Hala Umudum Var dizisinde izliyoruz. Şaşırtıcı itirafını yeniden dillendiren Karaca, babasının onu adım adım takip ettiğini doğruladı.

Güzel oyuncu Gizem Karaca’dan herkesi şaşırtan bir itiraf geldi. 2013 yılında yaptığı kazadan sonra babasının arabasına GPS taktığını ve her adımını takip ettiğini söyleyen Gizem Karaca artık her adımına dikkat ettiğini söyledi.

Benim Hala Umudum var dizisinin yıldızı Gizem Karaca’dan şaşırtan bir itiraf geldi. Güzel dizi oyuncusu babasının arabasına GPS takıp kendini izlediğini söyledi. Yaptığı kazada 4 kişinin yaralanmasına neden olan Gizem Karaca o dönemler babasının sıkı denetiminde olduğunu itiraf etti. Uyuşturucu operasyonundan sonra zor günler geçirdiğini söyleyen Gizem Karaca kazadan sonra psikolojisinin bozulduğunu ve yolda yürüken bile dikkat eder hale geldiğini söyledi.

2013 KÖTÜ BİR YILDI

Karaca, uyuşturucu operasyonu ve trafik kazası nedeniyle 2013 yılının kendisi için zor geçtiğini söyledi.

Karaca, kaza anını şu sözlerle paylaştı: “Ailemle peş peşe gidiyordum ve bir şekilde ailemin gözü önünde oldu kaza. Ucuz kurtuldum, Gerçekten ölüm atlattım. Şu an araba kullanmama, yolda yürümeme bile artık daha fazla dikkat ediyorum.”
Başka bir arabaya çarptığı ve 2 kişiyi yaraladığı şeklindeki iddialara tepki gösteren Karaca, “Ben bir arabaya çarpmadım. Direkt lokantaya girdim. Yanlış aktarılıyor sonuçta üzücü bir şey” dedi.

Karaca, ailesinin tek kızı olduğu için anne ve babasının üzerine titrediğini kaydederek, şöyle konuştu:

“Bilmedikleri, zor piyasa. Babam bir şekilde kontrol etmek için GPS çipi taktırmıştı, takip ediyordu. Hızımı, nerede olduğumu kontrol ediyordu. Şimdi yok Allah’tan.” kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top