Anasayfa / Magazin / Ünlü oyuncu gözaltına alındı

Ünlü oyuncu gözaltına alındı


Oyuncu Rıza Kocaoğlu ile yönetmen Uluç Bayraktar narkotik operasyonu kapsamında gözaltına alındı.

riza kocaoglu 133326
Söz konusu iki ismin geçen hafta düzenlenen uyuşturucu operasyonu kapsamında arandığı iddia edildi.

İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri 5 Ağustos’ta İstanbul ve 5 ilde uyuşturucu satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik operasyon düzenlemişti. O operasyonda 50 kişi gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınanlar arasında 26 ünlü isim de vardı. 5 kişi ise yurt dışında oldukları için yakalanamamıştı. Dosyada isimleri yer alan ve haklarında gözaltı kararı bulunan oyuncu Rıza Kocaoğlu ve yönetmen Uluç Bayraktar’ın da İngiltere’de oldukları için gözaltına alınamadığı öğrenildi.

İngiltere’den bugün dönen Rıza Kocaoğlu ile “Karadayı’ ve “Ezel’ gibi dizi filmlerin yönetmenliğini yapan Uluç Bayraktar bu sabah Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alındı. 2 kişi sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. Kocaoğlu ve Bayraktar daha sonra kan ve kıl örneklerinin alınması için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
Uyuşturucu operasyonunda adı geçen Berrak Tüzünataç’ın da yurt dışından dönüşte ifadesine başvurulacağı bildirildi.

19 KİŞİ SERBEST BIRAKILMIŞTI

Geçtiğimiz hafta düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, Kenan İmirzalıoğlu, Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci, Nehir Erdoğan ve Ersin Korkut’un da aralarında bulunduğu 19 kişi savcılık sorgusundan sonra serbest bırakıldı. Savcılık, Engin Günaydın ve Sarp Apak’ın da aralarında olduğu 27 kişi için tutuklama istedi, mahkeme Eray Özbal ve 14 torbacıyı tutukladı. Mahkeme, serbest bırkılanlara adli kontrol uygulaması getirirken ayrıca yurt dışı yasağı ve 50’şer bin TL para cezası verdi.

Mahkeme kararı açıklandıktan sonra sanatçılar, Mehmet Erdem, Hakan Yılmaz, Engin Günaydın, Sarp Apak, Gökçe Özyol kendilerini bekleyen araçlarla adliyeden ayrılmıştı. Tutuklanan Eray Özbal’ın Cihangir’deki evinde hint keneviri yetiştirdiği ortaya çıkmıştı. kaynak gazetevatanSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top