Anasayfa / Magazin / Ünlü Oyuncu Eşini Aldattı Bir De Resmi Paylaştı

Ünlü Oyuncu Eşini Aldattı Bir De Resmi Paylaştı


Evli olan Kutsi eşinden boşanacak mı? Ünlü şarkıcı ve oyuncu Kutsi dizide rol alan arkadaşı Feyza Çıpa ile aşk yaşıyor iddialarını yalanladı.

kutsi esini aldatti bir de resmi paylasti 96043

Huzur Sokağı dizisi oyuncuları Kutsi ve Feyza Çıpa aşk yaşıyor iddiaları ile gündemdeler.

Şarkıcı ve oyuncu Kutsi dizi arkadaşı Feyza Çıpa ile aşk yaşadığı iddialarına sinirlendi. Evli Kutsi boşanacakları iddiasını yalandı. 2008 yılında evlendiği Sinem Bayraktutar ile boşanmayacaklarını söyledi.

Sevilen başarılı şarkıcı Kutsi dizi setinde aşık olduğu haberlerine ateş püstürdü. Evli olan Kutsi boşanacaklarına dair çıkan haberleri yalanladı.Kutsi Huzur Sokağı’ndan Kendine Sevgili Mi Buldu?

2008 yılında evlendiği eşi Sinem Bayraktutar ile boşanacakları ve Kutsi’nin Huzur Sokağı dizisinden rol arkadaşına aşık olduğu haberleri can sıktı.

Kutsi yaptığı açıklamada; “Böyle bir şey asla söz konusu değil. Gayet mutluyuz. Huzurumuz da yerinde. Dedikodunun nereden çıktığını hiç anlamadım” dedi.

Geçtiğimiz yılda hakkında boşanacakları haberleri çıkan Kutsi ile Sinem Bayraktutar iddiaları yalanlamıştı.

ATV ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisinde Ülker karakterini canlandıran rol arkadaşı Feyza Çıpa hakkında aşk dedikoduları çıkan Kutsi haberleri yalanladı. Feyza Çıpa’da evli sevgilisi Kutsi ile çektirdikleri fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.

kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top