Anasayfa / Magazin / Ünlu oyuncu bir dertliymiş bir dertliymiş oturdu ağladı

Ünlu oyuncu bir dertliymiş bir dertliymiş oturdu ağladı


Hande Ataizi ifade vermek için gittiği savcılıkta gözyaşlarına hakim olamadı.

Hande Ataizi dertlerini bir bir hizmetliye anlattı.Oyuncu ve sunucu Hande Ataizi ifade vermek için gittiği adliyede gözyaşlarına boğuldu. Sıkandallarıyla gündeme gelen Hande Ataizi bu seferde mahkemesi ile gündeme geldi.

Oyuncu Hande Ataizi kendisine karşı dava açılınca mahkemede gözyaşlarına hakim olamadı. İfade vermeye giden Hande Ataizi ifade sonrasında gözyaşalrına hakim olamadı. Koridorda ağlayan Hande Ataizi görevli bir bayana dert yandı. Hande Ataizi’nin neden ağladığı ise haberimizin devamında yer alıyor.

Yanında çalışan iki kişiden hırsızlık yaptı diye şikayetçi olan Hande Ataizi’ne yardımcıları karşı dava açtı.Eski iki yardımcısı, ”Bizi hırsızlıkla suçlayıp iftira attı” diyerek Hande Ataizi’ni savcılığa şikayet etti.

hande-ateiziHande Ataizi bu durum karşısında gözyaşlarına hakim olamadı. Hande Ataizi-Benjamin Harvey çiftinin evlerine, geçen yıl hırsız girmiş ve takıları ile mücevherleri çalınmıştı. Ataizi, olay sonrası hırsızlığı gerçekleştirdikleri iddiasıyla iki yardımcısı M.Ç ve G.K. hakkında savcılığa şikayette bulunmuştu. Savcılığın haklarında soruşturma başlattığı iki yardımcı ise karşı dava açıp “İftiraya maruz kaldık” dedi.

Bu gelişme üzerine savcılık Ataizi’ni ifadeye çağırdı. Önceki gün adliyeye giden Ataizi, savcıyla görüşmesi sonrası gözyaşlarına boğuldu. Koridorda “Ben kimseye iftira atmadım” diye ağlayan ünlü oyuncu, hizmetli bir kadını kenara çekip ona dert yandı. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top