Anasayfa / Magazin / Ünlü oyuncu beyin kanaması geçirdi

Ünlü oyuncu beyin kanaması geçirdi


Beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan Gül Yalaz, herkesi korkuttu.

Gül Yalaz

Gül Yalaz, Türk sinemasının birçok başarılı filminde rol aldı. Neredeyse Türk sinemasının yapı taşları olarak adlandırılan Çöpçüler Kralı, Şalvar Davası ve Sultan gibi birçok değerli filmde rol alan Gül Yalaz, başarılı oyunculuğu ile dikkatleri çekti. Daha çok despot kadın karakterleri canlandırarak karşımıza çıkan Gül Yalaz, yılların verdiği tecrübe ile hala kendisini hayranlıkla izleten oyunculardan biri olmayı başarıyor. Şimdilerde de farklı projeler içerisinde rol alan Gül Yalaz, beyin kanaması geçirdiğine sair haberlerin ortaya çıkması ile herkesi korkuttu. Ünlü oyuncunun hastaneye kaldırıldığı haberini alan yakın çevresi ve ailesi hemen hastaneye akın ettiler.

Şuan 74 yaşında olan Gül Yalaz’ın asıl isminin Gülseren Babür olduğu biliniyor. Türk sinemasında birbirinden farklı rollerde karşımıza çıkan Gül Yalaz, son olarak da, Eyvah Kızım Büyüdü, Çiçek Taksi gibi dizilerde kendisini göstermişti. 74 yaşında olmasına rağmen hala televizyon dünyasından ayrılmayan ve farklı projelerde karşımıza çıkan Gül Yalaz, Oyuncular Sendikası üyelerinden biri oldu. Sendikaya üye olması nedeniyle, Gül Yalaz’ın beyin kanaması geçirdiğine dair ilk Haberler bu kuruluş tarafından verildi. Oyuncular Sendikası tarafından verilen bu Haber sinema dünyasından birçok kişinin, Gül Yalaz’ın sağlık durumu hakkında merak duymasına neden oldu.

Beyin kanaması geçirmesi nedeniyle Medical Park Bahçelievler Hastanesi’ne kaldırılan Gül Yalaz, hala tedavi altında tutuluyor. Kendisiyle ilgilenen doktorların verdiği bilgilere bakılırsa, ünlü oyuncunun durumu kritik gözüküyor. Akrabaları ve yakın çevresi ünlü oyuncudan gelecek bir iyi haberi bekliyor. Hastaneden verilen bilgiler, yine oyuncunun bağlı olduğu sendika basına aktaracak. kaynak stargundem
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top