Anasayfa / Magazin / Ünlü Mankenden Şok Açıklama

Ünlü Mankenden Şok Açıklama


Manken Senem Kuyucuoğlu uyuşturucu skandalıyla gündeme gelmişti.

Bir gazeteye röportaj veren Senem Kuyucuoğlu, uyuşturucuya nasıl başladığı ve bıraktığını anlattı. Senem Kuyucuoğlu yaşadığı zor süreci ilk kez anlattı. Ünlü mankenden şok uyuşturucu açıklaması

Manken Senem Kuyucuoğlu uyuşturucu skandalıyla gündeme gelmişti. Bir gazeteye röportaj veren Senem Kuyucuoğlu, uyuşturucuya nasıl başladığı ve bıraktığını anlattı. Senem Kuyucuoğlu yaşadığı zor süreci ilk kez anlattı. Ünlü mankenden şok uyuşturucu açıklaması

SENEM KUYUCUOĞLU’NDAN “UYUŞTURUCU İTİRAFI!

Manken Senem Kuyucuoğlu, önceki haftalarda uyuşturucu kullandıktan sonraki fotoğraflarıyla gündeme gelmişti. Uyuşturucunun tesiriyle uygunsuz görüntüler sergileyen Senem Kuyucuoğlu, bir gazeteye röportaj verdi. Senem Kuyucuoğlu röportajında özel hayatına dair bilinmeyenleri anlattı. Geçmişte büyük bir hata yaptığını söyleyen Senem Kuyucuoğlu, ailesinin de desteğiyle hayata tutunduğunu söyledi. Uyuşturucuyu bırakan Senem Kuyucuoğlu, şimdi bir kız arkadaşıyla birlikte yaşıyor. Senem Kuyucuoğlu insanların kendisine tepki göstermediğini aksine destek olduklarını anlattı.

Bir gün, bir televizyon kanalında canlı yayına katıldığını söyleyen Senem Kuyucuoğlu, programdan sonra kanalın müdürünün eşinin kendisini telefonla aradığını söyledi. Senem Kuyucuoğlu, arayan kişinin kendisine “Kızım sakın aklından geçen şeyi yapma” dediğini söyleyen Senem Kuyucuoğlu, o sırada elinde bir cam parçası olduğunu söyledi. Senem Kuyucuoğlu intihar etmeyi istediğini, kendisi için her şeyin bittiğini düşündüğünü fakat o sözlerden sonra yeniden hayata tutunmaya karar verdiğini belirtti. Telefon görüşmesinden sonra her şeyi düzeltmek için çaba harcadığını söyleyen Senem Kuyucuoğlu, mücadelesini anlattı.

Tedavi olmak için hastaneye yattığı dönemi anlatan Senem Kuyucuoğlu, başta çok korktuğunu fakat doktorların ilgisinin ardından zamanla alıştığını söyledi. Doktorunun söylediği her şeyi yaptığını belirten Senem Kuyucuoğlu, spor yaptığını, kitap okuduğunu anlattı. Senem Kuyucuoğlu hastanede kaldığı süre içerisinde annesinin kendisini hiç yalnız bırakmadığını söyledi. kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top