Anasayfa / Magazin / Ünlü Manken hayatının şokunu yaşadı!

Ünlü Manken hayatının şokunu yaşadı!


Rafet El Roman’ın eski eşi Tuğba Altıntop’un başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi. Tuğba Altıntop’u arayıp Acun Medya’dan arıyorum diye özel bilgilerini arayan kişinin Acun Medya ile ilgisi olmadığı anlaşılınca Tuğba Altıntop şikayetçi oldu.

Tuğba Altıntop 80729_2
Ünlü manken Tuğba Altıntop, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurup telefonda dolandırıldığını, taciz edildiğini, belirterek şüphelilerin bulunmasını istedi.

Altıntop’un dilekçesinde yer alan iddiaya göre olay şöyle gelişti: Altıntop’u 16 Temmuz 2013’te 0542 493 .. .. numaralı telefondan arayan bir kişi kendini Acunmedya’dan İbrahim Aydın olarak tanıttı.

Bu kişi Survivor’da ya da yeni başlayacakları BBG Evi yarışmasında maksimum 3 ay geçirip geçiremeyeceğini ve istediği parayı sordu.
Tuğba Altıntop 2_343
Bazı özel bilgilerini arayan kişiye veren Altıntop “BBG Evi’nde banyoya girseniz kameralar sizi çekse rahatsız olur musunuz” sorusu üzerine şüphelenip Acunmedya Koordinatörü İrem Kanan’dan yardım istedi.

Kanan, olayı açığa çıkarmak için Altıntop’u arayan numarayı çevirdi.

Telefona çıkan kişi kendini bu kez GS’li futbolcu Engin Baytar olarak tanıttı ve “Tuğba’nın telefonunu buldum, öylesine aradım” dedi.

Kanan telefonu kapattıktan sonra Altıntop’u arayan kişi “Ben Engin Baytar, gay Deniz’i tanıyor musun. Senin kirli çamaşırlarını ortaya dökeceğim. İbrahim Toraman’la geçtiğimiz hafta bir organizasyonda birlikte olduğunu biliyorum. Senin a. ..s… ” diye tehdit etti.

Bunun üzerine araştırma yapan Altıntop’un avukatı Tuyan Çağlar, telefon numarasının eski futbolcu İbrahim Ege adına kayıtlı olduğu bilgisine ulaştı şüpheli kişinin bulunmasını talep etti.

İbrahim Ege 2003-2006 yılları arasında Trabzonspor’da oynadı. Antalya’da kampta gurbetçi bir kadına tacizde bulunduğu iddiasıyla Trabzonspor’dan. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top