Anasayfa / Magazin / Ünlü İsimler, Magazincilerden Bu Fular Sayesinde Kurtuluyor

Ünlü İsimler, Magazincilerden Bu Fular Sayesinde Kurtuluyor


Saif Siddiqui ünlü isimleri magazincilerin flaşlarından kurtaracak bir fular yaptı.

Bu fuların içinde bulunan kristal flaşlarla tepkimeye girerek ışığı tamamen geri yansıtıyor ve kişi tamamen karanlığa bürünüyor.

28 yaşındaki Hindistanlı girişimci Saif Siddiqui, ünlüler için ‘paparazzisavar’ niteliğinde bir fular üretti. Ishu adını verdiği bu fularların özelliği, flaşlı fotoğraflarda fuları takan kişiyi kesinlikle göstermemesi.

Hollywood’un ünlü isimleri, patlayan flaşlardan kaçmanın çok şık bir yolunu buldu. Kullandıkları özel bir fular sayesinde, istemedikleri fotoğraflarda çıkmamayı başarabiliyorlar.

IŞIĞI TAMAMEN GERİ YANSITIYOR
haber detay h8578548_8282_m
Özel olarak üretilen bu fularların içinde yer alan ‘nanosperikal’ adlı bir kristal, flaşlarla tepkimeye giriyor, ışığı tamamen geri yansıtıyor ve bunu giyen kişiyi karanlığa gömüyor. Böylece çekilen fotoğraflarda fuları giyenin kim olduğu anlaşılamıyor. Üstelik bu fular yalnızca fotoğraflarda değil, video çekimlerinde de işe yarıyor.

KULLANIYOR
Ünlüler dünyasında fırtınalar estiren bu özel fuları; sosyetik güzel Paris Hilton, şarkıcı Nick Jonas, aktris Cameron Diaz, futbolcu Jermaine Defoe gibi pek çok isim kullanıyor ve bu sayede istemedikleri fotoğraflarda çıkmamayı başarıyorlar.
haber detay h8578548_x_9774_o

Ishu’nun genç patronu Siddiqui, ‘İnsanlar mahremiyetin ne kadar önemli olduğunun farkında. Ve bunu kontrol etmek herkesin hoşuna gidiyor’ diye konuşuyor.

FİYATLARI DA FAZLA
Fularların fiyatı da az buz değil. Fularların fiyatı, internet sitesinde 289- 355 sterlin, yani yaklaşık 1100-1400 TL arasında değişiyor. Aynı özel desenin yer aldığı cep telefonu kılıfları ve kravat gibi üretimler de benzer şekilde ilgi görüyor.
haber detay h8578548_8116_m
Fotoğrafta; fuları takan, şarkıcı Major Lazor. Soldaki fotoğraf, flaşsız çekim. Sağdaki ise flaşlı çekim. Flaşlar patladığı anda, fuları takan kişi karanlığa gömülüyor. Görüntülenmek istemeyen ünlüler, bu ürün sayesinde özellikle ışıksız ortamlarda paparazzilerden oldukça rahat kaçabilecekler. kaynak haberlerSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top