Anasayfa / Magazin / Ünlü Güzel Sonunda Boşandı

Ünlü Güzel Sonunda Boşandı


Yıllardır beklenen o boşanma sonunda nihayetlendi.

Biri çok ünlü bir işadamı diğeri ise moda ikonu olarak kendisini tanımlayan Ivana Sert nihayet boşandı. Daha geçtiğimiz gün dudak dudağa yakalanan ünlü çift sonunda boşandı. Onlar boşandı ve artık magazin dünyasını yoran bu boşanma davası da bitti.

İkisi de ünlü çift. her ikide medyanın bir numaralı takibinde olan Ivana Sert ile Yurdal sert çifti sonunda boşandıı. Yıllardır boşanma davaları devam eden ünlü çiftin davası nihayetlendi. Hatırlayacak olursak Yurdal Sert Ivana Sert’i aşldatmıştı. Aldatma görüntüleride ortaya çıkınca Ivana Sert küplere binmiş ve çift karşılıklı olarak birbirlerine boşanma davası açmışlardı.

Birbirlerine karşılıklı dava açan işadamı Yurdal Sert ile Ivana Sert iki yıl sonra boşandı.Çocukları Kayon Ateş Sert’in velayetini anneye veren mahkeme, Yurdal Sert’in tatillerde ve her hafta çocuğunu görmesine, aylık 5 bin lira iştirak nafakası ödemesine hükmetti.

400 bin lira maddi ve manevi tazminatın Ivana Sert’e ödenmesine karar veren mahkeme, yoksulluk nafakası talebinin ise reddine karar verdi. 7 milyon lira tazminat isteyen Ivana Sert, aylık 100 bin lira yoksulluk nafakası ile çocuğuna da aylık 50 bin lira iştirak nafakası istemişti. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top