Anasayfa / Spor / Ünlü futbolcu hapis yatacak !

Ünlü futbolcu hapis yatacak !


BALIKESİRSPOR’un futbolcusu Sercan Yıldırım, taahhütte bulunduğu halde borcunu zamanında ödemediği gerekcesiyle Bursa 1’inci icra Mahkemesi tarafından, ‘taahhüdü ihlal’ suçundan 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.

haber detay 2717702

Bursaspor’da uzun yıllar forma giydikten sonra futbol yaşamını Galatasaray’da sürderen ve daha sonra Balıkesirspor’a tranfer olan milli futbolcu Sercan Yıldırım’ın bir süre önce 300 bin liralık borcu borcu nedeniyle Mudanya İlçesi Bademli Mevkii’ndeki villasında bulunan eşyalarına haciz konuldu.

Yıldırım, Bursa 17’nci İcra Müdürlüğü’nde bulunan dosyasındaki borcunu, belirtilen tarihte ödeyeceğini taahhüt etmesine rağmen ödemeyince, hakkında Bursa 1’inci icra Mahkemesi’nde dava açıldı. Sercan Yıldırım, ‘taahhüdü ihlal’ suçundan yargılandığı mahkemece 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. Yıldırıım, verilen kararın kendisine tebliğ edilmesinden sonra, borcunu öderse hapis cezası kaldırılacak. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Sercan Yıldırım, “Param hazır. Ben de karşı bir dava açmıştım.

haber detay 27112165

Mahkemenin nihayi karar vermesini bekliyordum. Karar kesinleşince parayı yatıracağım. Sorun yok” dedi. kaynak hurriyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top