Anasayfa / Ekonomi / Ünlü diş hekimi Zogun’a ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ ödülü

Ünlü diş hekimi Zogun’a ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ ödülü


Ünlü diş hekimi Arzu Yalnız Zogun, Mersin’de düzenlenen ‘Altın Palmiye Ödülleri’ töreninde, Yılın Girişimci İş Kadını Ödülü’ne layık görüldü.

haber detay h5364531462892743

Bu yıl 3.’sü düzenlenen ‘Mersin Altın Palmiye Ödülleri’ sahiplerini buldu. Halk oylaması ile belirlenen ödüllerde ünlü diş hekimi Arzu Yalnız Zogun’a, ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ ödülü verildi. Bir otelde düzenlenen ve sunuculuğunu Şebnem Schaefer ile Cem Kılıç’ın yaptığı ödül törenine, spor, sanat, müzik, kültür ve sinema camiasından birçok ünlü isim katıldı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın açılış konuşmasının ardından halk oylamasıyla belirlenen ödüller, görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Gecede ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ seçilen ünlü diş hekimi Arzu Yalnız Zogun, ödülünü komedyen Yavuz Seçkin’den aldı. Zogun, ödül törenin ardından yaptığı açıklamada, böyle bir ödüle layık görüldüğü için çok mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi. Sağlık sektöründe yaptıkları projeler ve yatırımlardan dolayı bu ödüle layık görüldüklerini dile getiren Zogun, “Ben bütün iş kadınlarına, bütün hanımlara üretken olmalarını öneriyorum” dedi. kaynak turkiyegazetesiSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top