Anasayfa / Magazin / Ünlü Çift Ayrıldı mı?

Ünlü Çift Ayrıldı mı?


Arda Turan ve Sinem Kobal Ayrıldı mı?

ARDA TURAN - SİNEM KOBAL  2012

Atletico Madridli başarılı futbolcu Arda Turan, ülkemize döndüğünden beri nişanlısı Sinem Kobal’dan ayrı görüntüleniyor.

İspanya’dan dönen ünlü futbolcu Arda Turan, nişanlısı Sinem Kobal ile görüntülenemez oldu. Bu yaz evlenecekleri söylenen çiftin, 15 Haziran’da düğün yapması bekleniyordu, ancak beklenen olmadı. Düğünü erteledikleri düşünülen mutlu çiftin aralarındaki sorunlar belirginleşmeye başlamış olabilir. Ülkemize döndükten sonra, sadece eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın oğlu Hasan Yılmaz’ın nişanına beraber katılmış, nişan için Bodrum’da birlikte görüntülendikten sonra ortalardan kaybolmuşlardı.

Arda Turan nişandan sonra Çeşme’ye tatile gitti. Burada Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika’nın teknesinde görüntülenen ünlü futbolcu, sevgilisinin neden yanında olmadığına yönelik sorulara İstanbul’daki işleri yüzünden cevabını veriyordu. Kısa bir süre sonra Sinem Kobal’ın da ona eşlik edeceği düşünülürken, Arda Turan tekrar İstanbul’a geçti. Bebek’te arkadaşlarıyla eğlenen ünlü futbolcunun yanında yine nişanlısı yoktu. Arda kendi arkadaşlarıyla eğlenme yoluna giderken, Sinem de yakın dostu Fahriye Evcen ile birlikte zaman geçirdi. Basın mensuplarının Bebek’te de Sinem Kobal’ı nişanlısının yanında görmemiş olması, ayrılık dedikodularının ortaya çıkmasına neden oldu. Bir basın mensubu Arda Turan’a, Sinem Kobal ile olan ilişkisinin bitip bitmediğini sorması üzerine, tüm gözler ünlü futbolcuya çevrilmişti ki, cevap vermemeyi tercih etti.

Sermiyan Midyat’ın yazıp yönettiği ‘Hükümet Kadın’ isimli sinema filminde rol alacak olan Arda Turan, geçtiğimiz günlerde Mardin’in Midyat ilçesine gitmiş, ancak burada da yalnız görüntülenmişti. Geçtiğimiz yıl her yerde birlikte görüntülemeye alıştığımız çift, şimdilerde birbirlerinden ayrı yerlerde karşımıza çıkmaya başladı. Bu da ayrılmasalar bile, aralarında bir sorunun olduğunu gözler önüne sermek için yeterli oluyor.
kaynak stargundem
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top